Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Co očekávám, že mi přinese rok 2006

osobačasvýrok
Věra Navrátilová 20. 2. 2006 13:54:07
Zajímavý odkaz : http://wep.7a69.org/prijem/ Vyzkoušejte :-)
najemnik 20. 2. 2006 07:29:27
snad nám v příštím roce přestanou kdekoli ve městě zůstávat hromádky od nejvěrnějších přátel člověka a nebude to vypadat tak jako doposud, že u každého domu se válí zvířecí výkaly a páníčci se usmívají na sousedy a ptají se jich jak se daří, to máme dnes pěkně, sakra kdo se to tu vysr......na politiku se vykašleme, protože oni se stejně vždycky nějak domluvěj..stačí pár doktorů a pár učitelů dostat na kandidátku a kdokoliv kdo si to pohlídá má volby v kapse!
mm1111 1. 2. 2006 22:10:41
souhlasím s p Navrátilovou, jen jsem chtěl naznačit, že město Jaroměř nepotřebuje stranické boje a stranická rozhodnutí, ale jasná a odůvodnitelná rozhodnutí zodpovědného konkrétního jednotlivce a ne rozhodování stranických orgánů...
Miloš 1. 2. 2006 11:25:41
Názor paní Navrátilové je zcela zřetelný a nedá se rozporovat. Jen bych přidal, že si musí lidé dávat v době voleb pozor i na to, která strana si dokáže do svého středu (ne-li právě do čela) vybrat člověka, který nebudí důvěru svým osobním vystupováním. Není třeba ukazovat na jednotlivce. Je ale třeba si uvědomit, jak se zachovali určití lidé, zastupující nás voliče, v posledních měsících jiskření radnice, aniž by to přineslo nějaké kladné či záporné změny.
Věra Navrátilová 1. 2. 2006 07:33:06
Připojila bych se k " ET ", není to přece otázka "stranickosti" , či snad "strany", ale vždy a všude je to o lidech!! O jejich charakterech, morálce, chuti něco udělat pro město, pro lidi.... Stranický průkaz - jakékoliv barvy - nedodá, co komu chybí.... a "nadstranickost" , či "nezařazenost" taktéž rozumu ani ničeho jiného nezaručuje...
ET 1. 2. 2006 00:27:19
to je trochu divnej pohled mm1111 - jednoho nestraníka v čele města máme a možná používá svoji hlavu jen k tomu , aby město připravoval o peníze a pro svý kámoše tak vysosával z města peníze . Horká hlava jde přes mrtvoly a nepohodlné a rozumně uvažující lidi kosí nemilosrdně k zemi . o ničem se s žádnou stranou bavit nemusí seká to jak mu jeho nízkost velí .
mm1111 31. 1. 2006 17:09:52
volte výhradně nestraníky, ti alespoň můžou použít vlastní hlavu a nemusí plnit politická rozhodnutí...
Jarka 29. 1. 2006 15:05:35
A co to pomůže jít k volbám? Tak se při nejhorším vymění strany a lidi ve vedení za dřívější a půjde to dál stejně. Vidíte jak je to ve vládě.Jednou ODS jednou ČSSD a tak pořád dokola.Dokud je z čeho brát a co hrabat.
Ons 19. 1. 2006 16:43:31
Hlavně starosta nezapomíná ve svých projevech očerňovat svého předchůdce.Zapoměl ale na Jelínkovou a její slavné kauzy bytovka 5O a všesportovní hala.To se asi zapomělo co jsou spolu zadobře. to Jarka: přál bych hlavně zastupitelstvo,které myslí vůbec a ne papouškuje.
Cray 19. 1. 2006 16:06:58
do nového roku bych si přál hlavně hodně zdraví a spokojenosti.K té přispívá slušnost mezi lidmi,ohleduplnost a podobné vlastnosti,které se jaksi vytrácejí.To mluvím nejen o tom co se děje v republice,ale co vidíme i v našem městě.To co předvedl sám starosta při svém dosazení do čela města je smutný obraz a mrzí mě,že takovým sprostým nařčením je možné přesvědčit i členy zastupitelstva,aby na základě nepravdivého nařčení byl někdo odvolán.Ani nestačí když dojde ke zproštění obvinění.Už se prostě nic neděje.Zdá se vám,že tohle je správné řešení?Stránky města,kvůli kterým to celé začalo,byly také velmi kritizovány,ale opět se nic nestalo.Zdá se mi proto ,že občany přestává bavit cokoli pro nějakou změnu dělat, jelikož žádné spravedlnosti není možné dosáhnout a záleží to na několika lidech,kteří rozhodují o všem.Proto si přeji,aby občané neztráceli paměť až půjdou k volbám.Předvolební sliby jsou od toho, aby se slibovaly. O jejich plnění není řeč.
Jarka 19. 1. 2006 10:50:16
A také zastupitelstvo,které nebude myslet jen na svůj prospěch,ale hlavně na prospěch města.
Jiřina 17. 1. 2006 16:19:35
Starostu, za kterého se naše město nebude muset stydět.
Věra Navrátilová 6. 1. 2006 11:08:00
Když jsem si to "vymyslela" :-) , tak abych snad začala... Doufám, že se ostatní přidají a bude z toho zajímavá diskuse.... Co očekávám, že mi přinese rok 2006? Nejspíš změny. Změny díky "roku voleb". Užijeme si je hned třikrát. A jistě s sebou přinesou řadu změn. V některé doufám, za některé bych se - nebýt ateistkou - snad i modlila :-)) Samozřejmě, že jsou i lidé, u kterých je představa změn naprosto odlišná , ale výsledkem změny by měl být pohyb, tedy alespoň krok. Krok k "lepšímu". K lepšímu žití, k lepším podmínkám, k lepším lidem. k lepším vztahům..... Očekávám snad příliš moc?
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL