Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Rozkopaný Josefov a problematika parkování v něm

osobačasvýrok
456 26. 5. 2006 09:19:52
Pro ET: myslím že současnému starostov je úplně jedno, jestli volíme Petra nebo Pavla. Názorně nám ukázal, že nemusíme ani chodit k volbám a když si někdo (Klepsa) umane na vytouženou funkci se stejně dostane. Ale lidi, i přesto běžte k volbám!!!!!!!!!!! To máte tak krátkou paměť, že už Vám nesahá do doby kdy byli v čele komančové? Teď nejde o nějakého Klepsu ale o to aby neměla KSČM šanci vrátit se. Já vím že se zdražuje a není nejlehčí s financemi vystačit, ALE můžeme cestovat (pokud na to ušetříme), naše děti studovat v cizině, můžeme říkat co chcem a nebát se, že nás nějaký rádoby kamarád práskne STB........ Můžem si koupit najednou i 5 banánů bez přídělu, nemusíme stát dlouhé fronty na nedostatkové zboží..........na to už jste taky zapoměli???? ŽÁDÁM VÁS KVULI NAŠIM DETEM nebuďte lhostejní a jděte volit, aby už nikdy další generace po nás nebyly takové ovce jaké jsme byly my, jaké z nás za ta dlouhá léta komunisti udělali!!!
ET 2. 5. 2006 13:57:07
To se pěkně říká , ale když starosta buduje pro cikánské rodiny na sociálních dávkách hřiště , přistěhovává do města další a další cikánské rodiny , které pak nejen že odsávají benzín , ale hlavně městské peníze . Hold volič , jako volič - hlavně si udržet korejtko !!!
Salač 30. 4. 2006 15:05:55
Demokracie není bezbřehá tolerance, většina nemůže být zastrašována jedinci. Vše je v nás a v našich rukou. Osobně zastávám názor prosazovat program nulové tolerance vůči všem devastátorům, výtržníkům, neplatičům a živlům překračujících zákon. Vy, řádní občané budete vymýšlet jak zabezpečit svoje škodovky, jak přidělat více zámků na dveře, jak postavit vyšší plot okolo svého pozemku, jest-li se můžete útočníkovi bránit, aby jste mu náhodou neublížili a jest-li náhodou tím neomezíte práva těch, kteří je zneužívají. Tudy cesta nevede!! Kdyby americká a anglická vyhlášená demokracie trpěla takovou naší bezbřehou tolerancí, tak ji dávno někteří lidé rozkradli a zničili. Věci lze měnit i na místní úrovni, třeba v našem městě. Jasná představa o těchto postupech v mezích zákona je a chci ji prosazovat. Pokud to nejde nyní, třeba po komunálních volbách to bude jiné.
123 28. 4. 2006 14:25:12
Benzin nevim, ale vim o nekolika lidech kterejm odborne /potichu/rozbili okna a vykradli auta /radia,navigace,menice CD/ nekterejm sebrali doklady a penize a nejde jen o kuruny, ale o dost velké penize.Zajimave na tom je, ze jdou na jistotu tzn. ze na sidlisti musej sedet nekde za oknem auta, nebo v byte a cumet ven kdo co v aute dela ci schovava a pak po tom vyjedou.A neni to jen na sidlistich u panelaku, ale treba i u rodinejch domku vedle nemocnice proste po cele Jaromeri..
future3000 27. 4. 2006 22:46:28
123:jestli myslíš že kradou z aut benzín,tak to dělaj u škodovek.Lehnou si pod auto,nahmataj takovej kabel a tím si otevřou tu kapotu.Pak oddělaj tu hadičku a už to teče....Takže by chtělo chtělo navařit nějákej plíšek,aby se nedostali k tomu drátu....
ET 27. 4. 2006 10:00:51
123 ho chytneš a ješte pudeš do lochu ty , za to , žes mu chudáčkovi ublížil a způsobil psychické trauma .
123 27. 4. 2006 07:36:16
jeste..
123 27. 4. 2006 07:36:00
je potreba si na toho zmr.. pockat na sidlisti, vzdycky jezdej kolem 3 rano jester s nejakym dalsim ubozakem, zaparkujou stranou a rozebehnou se po autech..delaj to pravidelne za spatneho pocasi a kdyz nejde osvetleni..uz jsme je nahaneli a na policii nahlasili kradeze, ale vse marne..je potreba je u toho chytit a pak snad pujdou k soudu, ale tim to skonci je prece nezletilej a ten druhej asi taky no a ti muzou vse!
future3000 26. 4. 2006 20:10:29
pavel:a řekni mi jak.Papíry nemá a prachy taky né.Auto mu taky nezabavili.Furt mu stojí před barákem.
pavel 25. 4. 2006 21:51:08
Dnes v noci 25.4. chytli policajti mladýho Škodu, ujížděl jim v červené 120. Rád bych věděl zda vůbec bude nějak potrestán?
Romana Divišová 25. 4. 2006 09:52:20
future3000: Samozřejmě by to hlídače a kamery chtělo, ale ty jsou čím dál levnější. Když to převedeme do kalkulace, my platíme za garáž 600Kč (v Josefově). Když se spočítá rozloha zbrojnice a kolik aut by v tom přízemí mohlo za ty peníze parkovat, bylo by nejen na kamerový systém a vrátného, ale časem i na opravu tohoto objektu. A hlavně bychom zabránili tomu, že by se nám ztrácel z aut benzín. A ty vraky bez STK ( často s řidiči kteří nemají ŘP ) které po Josefově jezdí by už přestaly jezdit za peníze těch, kteří nemají garáž!!
future3000 24. 4. 2006 15:40:30
Romana Divišová:to zní sice dobře,ale bylo by to komplikované.Musel by se tam zavést kamerový systém,a nějákej hlídač(vrátnej)
Romana Divišová 24. 4. 2006 10:42:41
Protože Josefov tíží i nedostatek garáží pro naše auta, a ty pak majitelé musí garážovat na ulicích kde často překážejí dopravě, a nemálokdy přijdou i o značnou část svého paliva, protože jim ho z nádrže někdo vysaje, nebylo by od věci, kdyby se například z vojenské zbrojnice udělaly nadzemní garáže. Spousta z nás by tam jistě a ráda svého mazlíčka za určitý poplatek garážovala!! Na tento projekt by město nemuselo vynaložit téměř žádné prostředky a nájmem za ustájení aut by si vydělalo i na opravy zmíněné nemovitosti. Co však je problém-dostat tento dům z majetku armády.
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL