Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Dopravní značení v Jaroměři a Josefově.

osobačasvýrok
Pavel 18. 7. 2007 19:04:00
Souhlas s Vaškem - je to tam někdy mazec, jak to je malý.. a ti kamioňáci se s tím fakt nepářou... taky je nebezpečný ten přechod hnedka za ním když jedeš od HK - zastavíš kvůli chodcům a doufej, že tě nikdo nesmázne...
Vašek 17. 7. 2007 11:17:00
mat: tak to jsem ještě nezažil :-))) jinak ten kruuháč u Lidlu je docela nebezpečnej - už 2x mě tam málem sestřelil kamion při odbočování k nádraží a 1x mě donutil strhnout řízení tak, že jsem si musel jet směr Mountield.
mat 4. 7. 2007 08:04:28
pro Slash: No a pokud to ten na kole zvládne u lídlu a ještě splní bobříka odvahy a dojede po Husovce až pod náměstí, tak tam je ten stav při odbočování na náměstí stejnej.Halt těžká vozidla a nekvalitní povrch vozovky.Jo a už se vám někdy stalo, že najednou vletěj do kruháče 4 auta /PL/ uzavřou výjezdy a jeden z posádky začne v pravé poledne běhat kolem vnitřního okruhu?Asi nějaká no vá zábava ne?
Slash 2. 7. 2007 00:26:30
No když jsme u toho kruháče u lídlu. zkoušeli jste někdy vybočit na kole směrem na vlakové nádraží? Ty koleje jsou tam fakt docela hluboké. Co jsem viděl pár lidí s tím mělo docela probléym aby nespadlo z kola, zvlášť když to nečekali.
Stanik 18. 6. 2007 18:10:18
Dobrý den. Jen se chci podělit o dva postřehy ze Zavadilky. 1) Před asi dvěma lety byl současně s obchodem Lídl vybudován kruhový objezd na hlavní silnici. Bezpochyby výborná věc. Ovšem s touto úpravou došlo k přemístění přechodu pro chodce. Chodník v parku na straně sídliště ale zůstal na svém místě, takže vznikla jakási "kličkovaná" pokud chcete chodit po cestách k tomu určených. Předpokládal bych, že se chodník v parku přeloží tak, aby navazoval na "nový" přechod. Nestalo se tak, zřejmě z důvodů finančních, což se nechá pochopit - nemůže být všechno hned. O to víc mě před těmi dvěma roky zarazilo, když kdosi vysadil přesně do cestičky, kterou si lidé logicky vyšlapali místy, kudy by měl vést přeložený chodník, dva stromky!! Vůbec jsem tento krok nepochopil. Chodník není, cestička se zhusta používá a stromky tam trpí, protože jsou olámané. ??? 2) Dopravní značení na Zavadilce. Určitě dobrý nápad. Doprava by se tím měla zpomalit. ALE!! Proč jsou sundané staré značky a místo nich nic??? Já sám to tu znám a několikrát jsem se přistihl za křižovatkou, jak jsem ji projel "postaru". A jak se tak občas koukám, nejsem zdaleka sám. Ta jedna přenosná cedulka vždy jen na kraji ulice se snadno přehlédne mezi parkujícími auty. Je to snad takhle ještě nebezpečnější, než dřív. Křižovatky jsou schované mezi domy a bez značek pro toho, kdo to tu nezná špatně viditelné. Přece existuje značka "křižovatka bez rozlišení silnic" nebo mi něco uniklo? A jak tak čtu níže, tak první "výsledky" této napůl provedené akce už jsou tu. Doufám, že jich nebude ještě víc. Děkuji a možnost vyjádření.
Petr 18. 6. 2007 10:43:02
a co v josefove kdyz tam cerny nicej majetek ? Nalozil bych s nima jak se znackama...odstraněno správcem
pičifuk 15. 6. 2007 08:30:37
souhlas s řešením dopravy v sídlišti Zavadilka.
Prďola 13. 6. 2007 12:22:01
Před věma týdny na Zavadilce zmizelo téměř veškeré dopravní značení a já jen čekal, kdy se něco stane. první dopravní nehoda se stala včera 12.6.2007. Důvod zmizení je jasný, jedná se o obytnou zónu, v níž smí řidiči motorových vozidel jezdit maximální rychlostí !!!!!!!20 km/h!!!!! a pokud jedou jen takto rychle, jsou schopni se řídit předností zprava. Argumentace úředníka MěÚ je vandalismus a velké náklady na opravy značení. Takže teď už to asi záleží jen na řidičích, kteří po zavadilce jezdí!
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL