Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Restaurace KINO

osobačasvýrok
Monika Jirsáková 2. 4. 2009 15:26:01
Restauraci Kino se opravdu podařilo zastupitelům prodat za nejnižší nabídku, jak asi víte. Vzhledem k tomu, že tato akce byla jeden velký podvod, podnikáme samozřejmě další kroky. Doufám, že už brzy Vám k tomu budu moct napsat více. Tohle přece není možný, že ne? Pohyb pana Adamkoviče (jediného nájemce restaurace před prodejem) pryč z hospody, co jsem zaslechla, ale to se dalo asi čekat. To musí starostu bolet jeho starostlivé a spravedlivé srdce, asi...
Fred 29. 3. 2009 14:04:08
Tak jak to dopadlo s Kinem - marná snaha, nebo nějaký pohyb?
paka 20. 2. 2009 18:23:05
díra HMMMMMMMMMMM
... 16. 2. 2009 04:41:17
Je to díra
správce 15. 2. 2009 22:40:36
Příspěvky v tomto tématu by měly být věnovány Restauraci KINO.
marak 13. 2. 2009 12:06:51
A sakra, ještě jednu věc, jaká, že je to Vaše negativní zkušenost s minulým režimem. V petici uvádíte věk 41 let, v době pádu režimu Vám tedy bylo kolik? 20 nebo 21?:))
marak 13. 2. 2009 12:04:26
Nemohu si pomoci a ještě jednou na Vši demagogii musím reagovat, vážený pane Košťále. A to ohledně Vašeho dovolávání se pravých identit zde diskutujících. V pravidlech tohoto fóra a snad i každého veřejně přístupného kdekoliv jinde na síti, je umožněno přispěvovatelům vystupovat pod svými nicky, což je zcela v pořádku, pokud jsou dodržovány jiná pravidla komunitního serveru. Nikdo nikoho nenutí ke zveřejňování svých pravých identit, protože si je stejně nemá oponent jak ověřit, že?! U petice je to trochu jiné, zřejmě jí budete chtít někomu předat a pravidla pro legitimitu takto sepsaného petičního archu jsou snad jasné a to i v elektronické podobě, že?! Zpravidla se pro verifikaci podepsaných požaduje nějaký osobní údaj, buď v podobě rodného čísla nebo data narození, případně opsání identifikačného čísla některého z Vašich osobních průkazů. Směšujete jablka a hrušky a ještě se cítíte dotčeně, když Vás někdo v dobré víře poopraví. Pane Košťále, že vy to máte v hlavičce trochu pomotané....?!
marak 13. 2. 2009 11:51:56
Dovolte ještě jednu vsuvku, v době reálného nebezpečí návratu k moci?! Pane Košťále, Vy jste byl 20 let mimo republiku nebo jste si opravdu ještě nevšiml, že oni od ní ještě neodešli?!:)
marak 13. 2. 2009 11:46:48
To je trochu laciné, nemyslíte, pane Košťále? Podepsán jsem dostatečně, pokud Vám to nestačí, požádejte správce serveru, nechť vám poskytne mou ip adresu. Neoznačil jsem Vás za hysteriky. Tu aktivitu jsem označil za hysterickou. Ale pokud chcete opravdu přirovnání, pak si ještě jednou přečtěte poslední větu v mém předešlém příspěvku. Aneb vzpomeňme na porevoluční heslo prezidenta Havla: "Nebudeme jako oni." Přeji Vám příjemný den a zkuste nebýt demagog. V tom znění jak jej známe dnes.
Jiří Košťál 13. 2. 2009 09:51:15
Šéf poslaneckého klubu KSČM pan Kováčik nás označil za extrémistickou partu,Vy za populisty a histeriky,dobře se doplńujete ,ale já nechci zapomenout na zkušenost s komunistickým režimem a na jeho oběti.V době reálného návratu komunistů k moci je nutné poukázat na toto nebezpečí. Svůj protest peticí vyjádřilo již 64 000 lidí,kteří se pod ní podepsali.Vy se podepsat pod svůj názor nedokážete.
marak 12. 2. 2009 21:16:30
Pane Košťále, dovolte malý postřeh k Vaší propagaci petice "Na komunisty si zvykat nechceme". Na reálné politické moci se představitelé tohoto ideového proudu podílí kontinuálně od předání moci v roce ´89. Na začátku stál Marián Čalfa a Alexander Dubček. Tzv. klika z prognosťáku určovala běh dění po celá devadesátá léta minulého století, od kupónové privatizace až po vstup do NATO. Jeden z jejich představitelů je momentálně "nadstranickým" reprezentantem nás všech. Během let devadesátých si tito "kluci z prognosťáku" vychovali pohrobky, kteří nás tu a tam překvapí a vykouknou z kalných vod českého politického rybníčku a svým projevem dají vědět od koho se učili. A to samozřejmě pomíjím nikdy nepřerušené mimopolitické sociální vazby na kamarády, mnohdy ještě z let minulých.... Nicméně, drahý pane Košťále, fakt je ten, že historická zkušenost je taková, že komunisty, respektive jejich politickou organizaci, po roce ´89 nikdo nezrušil, dokonce ani nepostavil mimo zákon. Veškeré podobné snahy o jejich perzekuci či restrikci odmítám jako populistické a hysterické projevy. Zvláště po dvacetiletém, relativně svobodném, politickém vývoji v této zemi, kdy KSČM reprezentuje poměrné množství Vašich spoluobčanů a jejich názorů jako legitimní politický subjekt. Pane Košťále, nejsem členem KSČM a ani jejich sympatizantem, avšak Vaše volání po zákazu jakýchkoliv jejich aktivit, zvláště po tak dlouhé době svobodného vývoje, zavání výše popsaným a tak trochu, bez urážky, i totalitaritními praktikami na jejichž oběti se odvoláváte. Heil.
. 14. 1. 2009 13:26:37
uz se porvali??
Monika Jirsáková 13. 1. 2009 10:35:24
Děkuju moc. Hodlám to prohnat kde to půjde. Čekáme na vyjádření Ministerstva vnitra, odbor kontroly. Už z pricipu.
Jiří Hartmann 12. 1. 2009 13:42:27
Paní Jirásková, vidím, že se jen tak nevzdáváte. A to oceňuji.Vím, že jde o krajní variantu, ale nehodláte tento příběh prohnat přes nějaký "publicistický pořad" Novy, ČT 1- to je fuk. Určitě se toho chytí a možná vyplujou daleko zajímavější věci. Obvykle to natočí z té strany, z kterého vyšlo jejich pozvání tak jak jsme již jednou mohli vidět v OJ. Držím Vám palce a fandím Vám.
Monika Jirsáková 12. 1. 2009 09:37:41
Kajo, Jiřík je dospělej a nepotřebuje hlídat, v hospodě ho nikdo nezmlátil, a pochybuju, že by na to někdo měl odvahu a žádný podvůdky nedělá a jestli ho má nebo nemá každý rád je mi celkem jedno. Místo, aby Vás trápilo, že podvádí město, budete řešit nesmysly? Tohle je jednodušší, drbat a pomlouvat. Vy nemáte ani tu špetku odvahy se podepsat. A nemá ani cenu na tohle reagovat.
starší >
strana 1 z 8


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL