Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Josefovské slavnosti 2010

osobačasvýrok
FN 18. 7. 2010 21:26:16
Slavnost byla letos opravdu povedená, až na to zpropadené počasí. Bylo opravdu na co se dívat, kapely byly naprosto skvělé, ač jsem to nečekal. Nakonec bylo fajn, že se program i přes nepřízeň počasí nezrušil, protože bylo vidět kolik lidí si to na parketu i za hustého deště užívalo. Díky organizátorům a vyšší síly příště prosím o lepší počásko.
Počasí 17. 7. 16. 7. 2010 18:01:10
Zítra 17.7. by mělo být počasí podobné dnešnímu ale s tím rozdílem, že v pozdních odp. hodinách přijdou i k nám do kraje velmi silné bouřky, které budou nejsilnější mezi 18.00 - 23.59 hod. Neuvažovali jste o přesunutí zítřejšího odp.programu? Vycházím z informací chmi viz. předpověď http://www.chmi.cz/meteo/ov/aladin/results/public/mapy/data/2010071612/prec_public_30.png a http://www.chmi.cz/meteo/ov/aladin/results/public/mapy/data/2010071612/prec_public_36.png
elza 12. 7. 2010 10:53:58
milý borku,co se týká úklidu - miliónkrát,ale když lidi nevidí trest čili odpovědnost,nikdy se nic jaksi nevyřeší,že?Jiná města mají vyhlášky a prostě se s těmi co si neumí vážit svého okolí jaksi "nes.."to jen tady je mrtvo.Je spousta řečí o tom,jak se tu dělá dost věcí pro město a pro lidi,aha..že jsme si to kromě super stad´áku - bože,díky,alespoň za sport.areál - ale to už taky muselo hořet,nebo´t děcka by neměli kde cvičit..-co se tu udělá?! takže sorry borku,ale před našim domem je pořádek,a to si piš,že není problém si říci o ůklid,pokud některý spoluobčan jaksi nechápe..a co se týká podání kultur.ruky k dílu,léta jsem se činila v kultuře,ale tady je mrtvo??!!mladý si říkají,že je to tu ztracený,sport - no to je vůbec..děcka nejsou k ničemu vedený,holky - běhání..no to je pocuc na ně koukat,jak to neumí hejbnout zadkem a tak raději jedou do hk či dále.Každej se snaží odsud dostat a koukám,že slavnosti to nezachrání.Pokud se tady lidi nenaučí myslet do budoucna,pokud se nezačne na Josefov více dbát,pokud se nepodá dostatečná vyhláška zákazu o ničení majetku,věcí,nepořádku,pokud se policisté a strážníci neodlepí od mokrých židlí a vegáče a nezačnou být více akčí - zvl.v Josefově přes den,večer..kecy jak je všude klid,aha..tak Josefov bude neormálně ztracené město,které kdysi fakt mělo švih.
borek 1. 7. 2010 09:29:31
elza: určitě to dává smysl, ale trochu mi vadí formulace "namotivujTE", "chce TO", "pohrozTE", apod. Pokud jsou na promenádách a v ulicích odpoadky, tak se ptám - kolikrát jsi někomu, kdo dělal onen "bordel" řekl, ať to nedělá, kolikrát jsi zavolal městské strážníky, že někdo ruší noční klid, že někdo ničí věci ve městě, apod. Tady pořád lidé čekají, že se věci udělají za ně, že ostatní se postarají o obecné blaho, že ti, kteří něco začnou dělat ku prospěchu věci, bude dělat ještě víc a víc. Ale pokud chceme mít okolí krásnější, tak musíme začít u sebe, uklidit si v okolí svého domu, dbát, aby nikdo tento pořádek neničil a přidat také ruku k dílu.
elza 30. 6. 2010 13:26:39
Dobrý den,jen chci napsat svůj názor:víte,všichni mí známí vědí spíše o Jarom.posezení a o Josef.slavnostech se moc nemluví Je jim dána malá reklama.Plakáty nestačí!!Mimoto,břišní tanečnice a plameny taky nezabírají,Chce o více roc.kapel,pop.kapel,dost dobrý program pro rodiny,místo blbých prod.atrakcí typu různá svítíka na hlavách spíše něco co přitáhne - od koláčůklobás,bramboráků ..pořád.jídlo,něco co lidi budu brát,slivovici,pivo..at´je to nářez at´se o Jos.slavnostech ví!!Peníze urč.se dají sehnat,kecy jak na nic není..zapojte mládež!!důchodce,sakra,kdysi Josefov měl renomé a ted´je to cikánské město.Ono,když pak tam vidíte důl.pobíhat ty samé struktury(co i za komančů "uměli být akční")tak z toho mládež a ostat.může..Dejte MĚSTU JOSEFOVU ŠVIH A AKCI! NAMOTIVUJTE LIDI!vyhláškou pohrozte,že za nepořádek,odpadky,hlučnost,za "bordel" TVRDÉ POSTIHY!!Zapojte městs.strážné - projdou ko PROMENÁDY I TO JE VIZITKA,A ŽE TO JE OSTUDA!!Spousta cizinců je zděšena,vizáží promenády- odpadky??!!ničení?! i při slavnostech přijede dost cizích lidí a poté - zděšení??Tak se mějte.
Čermák Vratislav st. 16. 6. 2010 07:12:40
Jménem Klubu přátel Josefova si Vás dovoluji pozvat na Josefovskou slavnost 2010, která se bude konat v sobotu 17.července 2010 v josefovském Dolíku. Článek s představením účinkujících si můžete přečíst zde na Jaroforu s sekci "Vaše názory", nebo na stránkách Klubu přátel Josefova www.josefov.cz. Přivítáme Vaše názory na tuto slavnost a návrhy na její vylepšení. Děkujeme.
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL