Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Co by se mělo v našem městě změnit?

osobačasvýrok
Josef Holec 29. 3. 2002 10:49:45
Po zelenočtvrtečním jednání MZ nezbývá než popřát pí. Křižánkové pevná zdravá dlouhá léta. Našim zastupitelům pak, aby mezi politikařením zapřemýšleli, co by se asi stalo, kdyby těch pár profesionálně ke své práci přistujicích úředníků nemohlo už poslouchat občasné zastupitelské tlachy a odešlo pracovat k lukrativním bankám (KB, ČMHB, ČSOB) se kterými např. pí. Křivánková (jako jediná) nejen zasvěceně diskutovala, ale přes doplňovaní jednoho z bankéřů v podstatě poradila, jak mají hlasovat rádcové naši o úvěru na sportovní halu a divadlo . Asociace: kuřátka a kvočna. Příště něco o pozdním „bychovi“ a účelových „pomluvách“ v MZ. P.S.: HEZKÉ VELIKONOCE
Zdeněk Friml 1. 2. 2002 15:15:10
Souhlasím s panem Plecháčem i Pokorným. Zatím není v městském zastupitelstvu vúle se o něco takového pokusit. Vedení města asi taková nekonceočnost vyhovuje.
Ivo Plecháč 24. 1. 2002 10:34:43
Nezbývá než souhlasit.
Radek Pokorný 23. 1. 2002 22:14:38
Tak tomu řádu se říká dlouhodobá koncepce a tu bohužel nemá nejen Jaroměř ale cca 70 procent měst v ČR a obávám se, že i stát nemá v plno věcech jasno.A pokud tu dlouhodobou koncepci má někdo zpracovat (ať to i něco stojí), měl by to být někdo kdo ji obhájí před občany tohoto města, tak zastupitelstvem.Tento koncept pak od doby schválení musí být respektován všemi dalšími volenými orgány.Pak to nebude jeden tam a druhý ven.
Ivo Plecháč 11. 1. 2002 14:44:56
Že by počasí? Ne vážně. Myslím, že životu v Jaroměři chybí takový nějaký řád. Když budu přehánět, tak někdo chce postavit sportovní halu a všichni hurá na halu, jiný si pak vzpomene na něco jiného. Jak už jsem zmiňoval v jiný¨ch příspěvcích chybí mi jakákoliv koncepce s dlouhodobým horizontem. Pak je to každý pes jiná ves.
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL