Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Úklid sněhu ve městě.

osobačasvýrok
Ivo Plecháč 29. 1. 2002 07:34:31
Zase příroda zvítězila. To byl rychlý úklid.
Ing. Pavel Trebichavský 22. 1. 2002 09:58:10
Toto diskusní téma by jistě posbíralo dost příspěvků i během vánoční sněhové kalamity. Tehdy jsem si, tak jak se obvykle nadává na spící silničáře, zanadával na technické služby. Udržované byly totiž pouze hlavní tahy (HK - Špice - NA, Špice - DK, Špice - Josefov, kolem nemocnice atd.), z nichž většina spadá do kompetence Správy a údržby silnic. Ale ulice kdekoliv po městě - většinou katastrofa. Přiznávám i svůj díl viny, neboť jezdím stále na letních pneumatikách, ale když jsem v té nejhorší chumelenici (předvánoční pátek a víkend) celkem bez problémů jezdil na trasách J -DK, J - NA a J - Opočno (a dokonce u letiště pomáhal tahat jiného řidiče z příkopu), nelenoval jsem, zdvihl telefon a zavolal na SÚS s přáním příjemných svátků a poděkováním, že jejich techniku a lidi potkávám na silnici každou chvíli (na rozdíl od některých jiných). Omlouvám se, že trochu odbočuji od tématu úklidu sněhu ve městě, ale snad jsem tímto srovnáním vyjádřil svůj názor k věci. A SÚS - ještě jednou díky.
Michal Friml 20. 1. 2002 14:52:47
V ulicích uprostřed města je pořád spousta sněhu. Není kde zaparkovat, a dvě auta proti sobě se sotva vyhnou. Zajímalo by mně, jestli to je nedostatkem financí, špatnou technikou nebo jen pouze leností technických služeb. Cesta městem je tím pádem dobrodružstvím a to i pro pěší. Příklad - cesta od Kary k malým závorům.
Larry 18. 1. 2002 11:07:14
Alespon ze uklidili snih, kterej se nahromadil u chodniku...
Ing. Rostislav Jelínek 17. 1. 2002 10:53:28
Technické služby našeho města - neschopnost řídících pracovníků, zastaralá a nevhodná technika. Vyjet dřív než před 8 hodinou je asi nepředstavitelný problém. Jsou města, kde se drží služby a jezdí se i vnoci v případě velkých sněhových srážek.
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL