Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Vypínání proudu přes den a přístup pracovníků elektrorozvodných závodů.

osobačasvýrok
honcer 9. 3. 2002 18:13:53
Na nase dotazy pracovnik VCE zase tak strohy nebyl, ale uz asi pred mesicem nam sdelil, ze elekrika je do Jaromere privedena provizorne jinudy. Do 14 dnu to melo byt cele v poradku, ale moje UPSky porad houkaji:( a spotrebice hustě odchazi.....
Radek Pokorný 5. 3. 2002 21:57:06
Bude to nejspíš pořád horší.VČE a.s. je totiž klasický monopol a i když na deset hodin týdně vypne proud (tvrdí nezaviněně) a tím likviduje elektrospotřebiče v domácnostech i firmách v řádech statisíců měsíčně, nikdo na nich nic nevysoudí.Služba jako řemen.Do toho by se měl někdo obout pěkně natvrdo.
geronimo 1. 3. 2002 11:50:57
re:M. Friml:Tak to je síla!Musíš to hnát vejš.Nebavit se z nějakým úředníčkem,ale chtít hned někoho ze zhora
Vratislav Čermák, ml. 28. 2. 2002 17:58:01
Mohu říci, že v současné době je poměrně velký problém, když třeba jen na půl hodiny vypnou proud. Podle mého názoru je život bez elektrické energie nemyslitelný a výpadky jeho dodávky mohou způsobit poměrně velké ztráty. Přístup VČE je kapitola sama pro sebe. U nás v Josefově vypadává proud docela často, protože jsme připojeny někam na Hradec Kralové, takže stačí, když v Hradci zahřmí a u nás už nejde proud.
Michal Friml 28. 2. 2002 16:43:26
Po čtvrthodině bez proudu v dopoledních hodinách jsem se dovolal na VČE. Na otázku, kdy půjde proud jsem dostal odpověď :"Nevíme, nashledanou." Úředník položil telefon. To je přístup!!!!!!!!!Super. Proud nešel hodinu a další hodinu jsme dodělávali na počítačích práci, která nám díky výpadku zmizela. Mám poslat fakturu na VČE?
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL