Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Jak byste řešili problém psích výkalů ?

osobačasvýrok
Dagmar Maksymovová 24. 4. 2002 20:18:02
Já se přiznám, že městskou policii v parku vídám jen tehdy, když kráčejí v době oběda do školní jídelny. V autě jezdí častěji. Jenže z auta není zas tak moc vidět na majitelé psů a jejich kadící miláčky. Jen mne zaráží, že i podloubí a celé náměstí je zaneřáděno. Vždyť na náměstí je odpadkových košů dostatek. Myslím, že 1 uklizeč by nestačil, bylo by potřeba jen na náměstí a do parku najmout, alespoň 2 čety na třísměnný provoz. Psi nezahálí!
Ivo Plecháč 22. 4. 2002 07:33:20
Souhlasím. Ještě něco k městské policii. Tchyně bydlí v Praze - Holešovicích. Přišel k ní domů městský policista (dům má asi 40 bytů). Představil se, že má na starosti tuto ulici, dal ji vizitku s telefonním číslem, kdyby někdy něco potřebovala. Já koukal jak spadlý z višně. Stejně tak jako před čtrnácti dny, když se mi něco obdobného stalo v práci v Hradci Králové. Tam si dokonce městský policicsta vzal kontakt i na mě, kdyby se něco stalo ve firmě mimo pracovní dobu, tak aby věděl kam volat. Jsou to věci k zamyšlení, že?
slavekm 19. 4. 2002 10:46:13
Copak dela mestska policie? Ta by tu mohla byt od toho aby si prestala vozit zadek v autech a vyrazila pesky do ulic. Ta kazdeho majitele muze pokutovat za znecistovani, ne? Argumentace lidi, ze nejsou na verejnych mistech nadoby a sacky na hovna je sice hezka, ale nezbavuje je to povinosti uklidit po svem psovi!! Stejne tak by mohla mestska policie odchytavat tu spoustu psu co volne beha napr. po Josefove. Zvysovat plosne poplatky za psy je blbost a neohledne vuci tem, co po svem psovi poctive uklizeji.
Vratislav Čermák 10. 4. 2002 15:46:08
Myslím si, že pánečkové pejsků jsou nenapravitelní. Málo kdo po nich uklidí. Potom nezbývá než upravit poplatek z pejsků tak abychom z vybraných peněz zajistili úklid psích exkrementů. Samozřejmě jsem pro větší počet nádob na odpadky i vyšší kontrolu dodržování vyhlášky ze strany majitelů psů.
Michal Friml 4. 4. 2002 16:25:52
Zvětšením počtu nádob na odpadky a pokutováním majitelů, kteří si po svém pejskovi neuklidí.
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL