Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

ZRUŠENÍ jaroměřského kina

osobačasvýrok
Marie Haničincová 7. 11. 2002 14:02:22
V Jaroměři byla houslistka Marie Dvorská. Její recitál měl špičkovou úroveň.Myslím, že jsme byli přítomni koncertu světové úrovně a po celý život na něj budeme vzpomínat. Prostředí nového sálu umocňovalo silný zážitek. Proč to sem píšu? Ostudou všech Jaroměřanů by měla být na dlouhou dobu návštěva tohoto koncertu...... Kde jsou všichni, kdo mají v duši místo pro krásu dobro, lidi kolem sebe? Svědčíme sami sobě, že dokud nezačneme každý hledat a zlepšovat u sebe, mnoho se toho v Jaroměři nezmění. Málo platná budou velká slova. Život se skládá z věcí velmi malých, které poskládány k sobě jsou velké. Nejen v kultuře i ve věcech veřejných.
Michal Friml 24. 10. 2002 12:33:58
Postupně asi zrušíme veškerý kulturní život v Jaroměři. Budeme sedět doma u domácího kina a jíst Telku. Chtělo by to podívat se vedle např. do Nového Města nad Metují.
Josef Holec 6. 10. 2002 11:12:22
Bohužel má Roman Bauer pravdu: Zvlášť po usnesení poslední schůzky KK k výběrovému řízení na realizaci GO divadla a po tom co následovalo po příchodu na radnici...Vůbec: na to, jak se tam někteří odborní členové této komise předvedli a jak se "transparentně" organizacovala celá akce "divadlo" i zavření kina..., rozdalo se medailí (podle těchto kritérií) opravdu málo. Ještě by se mělo poděkovat....a odejít (se).
Roman Bauer 5. 10. 2002 23:29:33
Pro Frantu Kocourka. Jsem také jeden z členů KK. Chci jen podotkout: KK se během letošního roku takřka nescházela, protože její předseda, Jan Hrudka, neuznal za vhodné ji svolat. (Mimochodem je to ten samý Jan Hrudka, který dostal medaili za „rozvoj kultury a propagaci města Jaroměře”. Zajímavé, že!? Naprosto souhlasím s názorem, že kulturních akcí je málo, ale s tím opravdu KK nic nenadělá. KK má jen „hlas poradní” nic víc, je to vlastně komise pro nic. Já sám jsem jejím členem již několik let a nevidím žádné větší opodstatnění její existence. (Samozřejmě, kromě toho, že její předseda dostane medaili). Toť vše
Josef Holec 29. 9. 2002 23:51:24
Tož Františku: já nerozumím všemu (jako každý), jen přemýšlím nad tím, co říkají odborníci, zastupitelé i úředníci. Jenže často se stává že mluví jednou tak a podruhé onak. Stále častěji se nemluví nijak a rozhodne se jak na býru... A protože předkové hospodařili, možná mi v hemisférách zůstal nějaký selský gen:-) Takže pokud nebudou ve volbách pořádní sedláci a selky, dělám si ambice velké...ale teď mě napadá Františku: víte co je BÝRO?!?... Tam taky lidem říkali že politicky nebubnují a že je to nezajímá - přitom nestačili vozit z pily nový paličky:-))) Co Vás tu vlastně Františku na Jaroforu nejvíc interesuje?? Jak se Vám líbilo pouťo-posvícení ?
Franta Kocourek 29. 9. 2002 21:37:06
Ale pane Holce,to je otazka(?), jak se jich mam zeptat kdyz jsou videt pouze na zastupitelstvu,coz zas neni tak casto,a jeste cekat na otazky do pozdnich hodin se kazdemu nechce.ostatne politicke bubnovani me moc nezajima,ale kdyz se podivam na toto forum a vidim vase prispevky,ze rozumite kazdemu diskusnimu tematu a mate odpoved na vse,chci se Vas zeptat jake jsou vase politicke ambice v Jaromeri.
Josef Holec 23. 9. 2002 06:51:45
Ale Františku?!?!. Přece dnes by měli všichni jaroměřští bubeníci bubnovat...Jinak se bude Kocourkov rozpínat... a k Vaší otázce by brzy mohla následovat další: "není lepší mít tu jen UV KS(Č)M".... A tak se zeptám já Vás: K čemu nám jsou ZASTUPITELÉ, kteří se nezeptali nejen KK, ale ani občanů a bez avíza zavřeli kino ???.... Co na to pan Ježek???:-)))
Franta Kocourek 22. 9. 2002 23:11:44
Kdyby jen politicke bubnovani,pan Holec tady bubnuje snad do vseho,teda aspon co se tyka temat. V tom pripade ..." pozde bycha honiti"... si musim opet polozit otazku na co nam je KK.
Josef Holec 22. 9. 2002 20:21:15
Ano pane Ježku: tentokrát komunální... V tomto případě však na chatu, který nespravují ani moji přátelé, ani moji spolustraníci...:-)) Nicméně ho mají přehledný a pěkný, tak proč toho nevyužít:-))).
Petr Ježek 22. 9. 2002 18:35:35
Ale,.... že by, pane Holec, "už začalo politické předvolební bubnování"???????
Josef Holec 20. 9. 2002 23:31:10
Milý Františku, máte skvělé příjmení - jako by vystihovalo spojitost s naším městem a k dění v něm:-))Naštěstí tu budou co nevidět volby a tak můžete vybrat ze zástupu lidí ty, kteří mají (či měli v zastupitelstvu (=0 - slovy: nula)) zájem o uchování kina. Jinak postoj KK by nejlépe vystihlo rčení: pozdě bycha honiti...To by už snad měl už pochopit i člověk s IQ okolo 70..
Franta Kocourek 20. 9. 2002 22:04:17
Ale s opravou divadla se pocitalo uz pri jeho koupi.Myslim, ze tim rozhodnutim KK k postoji okolo situace s kinem bylo zarazeno vice lidi.Ale jak pise pan Holec,kazdy je jen prumerne inteligentni az na .............. Je to smutne,ale s kinem se za soucasne situace muzeme rozloucit.Neverim tomu ze se znovu obnovi.
Josef Holec 17. 9. 2002 12:00:31
Pane Ježku, Vaše informace si naštěstí může každý, průměrně inteligentní, člověk ověřit sám u kohokoliv a nejen u členů kulturní komise...
Petr Ježek 16. 9. 2002 23:37:00
Tak jak jsem dnes zjistil, tak pan Holec je členem kulturní komise, která se zrušením kina souhlasila a vzala ho na vědomí, bez jakýchkoliv připomínek. Nechci se tu s někým jako je pan Holec dohadovat, protože jak vidím, tak to v žádném z předešlých příspěvků nevedlo k ničemu, ale byl jsem tím docela zaražen.
Josef Holec 13. 9. 2002 15:08:19
Tak brzké uzdravení, i po tom včerejším vyčerpávajícím zastupitelstvu(pozor na oslabený organismus!!!), přeju...aspoň vidíte že dýchám pro Josefov (skoro) jako vy.
starší >
strana 1 z 3


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL