Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Jak je na tom Jaroměř s internetem.

osobačasvýrok
Maksymovová 26. 12. 2002 07:52:21
Netušila jsem, že MěKS a Boučkovo divadlo má svoje vlastní stránky. Myslím si, že pro mne jako pro běžného uživatele, možná i pro případné návštěvníky města, by bylo daleko zajímavější, najít veškeré dění v našem městě uceleně. Moc dobře vím, že kino bylo v Jaroměři zrušeno, o to víc si myslím, že je program na měsíc říjen "aktuální".
Radek Pokorný 19. 12. 2002 22:12:44
Vážená paní, možná to bude tím, že MěKS v Jaroměři a Boučkovo divadlo má svoje vlastní internetové stránky a MěK Svět je od října zrušeno.Ubytování ve městě, turistické informace i ostatní zajímavosti z okolí Jaroměře snad brzo budou v kompetenci připravovaného IC městského úřadu. Jen je škoda , že tomu tak není již dávno.
Maksymovová 11. 12. 2002 19:34:49
Pokud se jedná o mne jako o občana města Jaroměře, hledám na internetu stránky za účelem poznání a informování sebe i své rodiny.Pokud jde o stránky města Jaroměře, kladu si otázku, zda se lidé v jaroměři zajímají o město. Stránky Jaroměře jsou opravdu aktuální poslední články jsou: -Diskuze a náměty 1.3.2002 -Kulturní dění, program divadla i kina je na měsíc říjen. -Z historie kulturního dění je naposled zaznamenána Josefovská slavnost z 5.5.2002 -Soutěž byla ukončena 21.12.2001 Nahlédla jsem na stránky jiných měst / Hořice v Podkrkonoší /, tyto stránky jsou opravdu pěkné a návštěvník stránek i případný turista je informován nejen o dění kulturních akcí, ale i o ubytování ve městě.
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL