Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Jaroměř jako pověřená obec.

osobačasvýrok
Vratislav Čermák st. 15. 2. 2003 11:04:03
Co se týká městských webových stránek mohu slíbit, a již byl zadán i úkol, že se začalo na jejich přestavbě. Budou dynamické s určenými administrátory, kteří budou odpovídat za jejich aktuálnost. Budou zde i všechna nová usnensení zastupitelstva města. Prosím však o pochopení, protože není možné vše realizovat hned. Např. návrh přestavby stránek byl na městský úřad předložen v 3/2002 ale nikdo ze starého vedení se jím nezabýval.
Josef Holec 14. 2. 2003 11:06:54
Jsou věci mezi nebem a zemí, kterým neporozumíme nikdo a nikdy...proti Vám tuším nehlasoval nikdo, ale i já viděl asi poprvé na vlastní oči, jak se celé ZM zdrželo hlasování.
Jako každý, máte i Vy mezi námi i své nepřátele a Ti to všem ostatním "vysvětlili". Protože my dva se osobně téměř neznáme, třeba si někdy konečně popovídáme v bistru:-)). Část moji odpovědi nemířila ani tak na Vás, jako spíš na Vaše bývalé kolegy (napříč politickým spektrem..a ty mě tehdá opravdu "utřeli":-)), co tyto www taky navštěvují, ale jinak se chovali(jí) jako mrtví brouci.
Ivo Plecháč 14. 2. 2003 09:48:11
Dobrý den, trochu tomu pane Holec nerozumím, jakož i dalším věcem,které se nyní v zastupitelstvu dějí. Nevím jaké mé bývalé kolegy z bývalého zastupitelstva máte na mysli. Já jsem byl z naší kandidátky v MZ sám. Že je nyní na radnici spousta práce to vím, také myslím, že má zpráva nebyla napsána nějak hrubě. pouze jsem se tázal kde lze na městských stránkách najít zápis ze zastupitelstva, jelikož nejsou moc přehledné. Věci, které nerozumím z jednání městského zastupitelstva je ta, že nechápu proč jsem byl osloven jeho členy, abych souhlasil s navržením do kontrolního výboru, když pak všichni členové MZ hlasovali proti. To fakt nechápu proč mě tam vlastně někdo navrhoval.
Vratislav Čermák, ml. 13. 2. 2003 18:25:49
Dobrý nápapad, pane Holec, založím diskusi na téma nové městské stránky, kde bych uvítal náměty a požadavky všech, co mají s Jaroměří něco společného. Dnes mohu říci, že moje snaha o vytvoření nových městských stránek má už oporu i u vedení radnice, takže doufám, že se dílo podaří.
Josef Holec 12. 2. 2003 18:34:36
A abych nezapomněl: Kde jinde než zde, je nejvhodnější podávat další nápady a náměty z řad široké jaroměřské virtuální veřejnosti !!!
Josef Holec 12. 2. 2003 18:24:43
Chtěl bych Vás Pane Plecháči uklidnit:.
Ve vedení i v Radě města je vůle, co nejrychleji a nejefektivněji tuto situaci řešit. Stejně tak včera na jednání nové Kulturní komise se m. j. jednalo i na téma www a jejich aktualizace.
Druhou stranou mince je však současná (nejen virtuální) náročnost a zaneprázdnění v souvislosti (nejen) s reformou st. správy.
Předpokládám, že mi snad (za ty roky) uvěříte dřív, než byste mě zařadil k lidem, kteří se na něco pořád vymlouvají:-))....

Apropó... trochu se jen divím, když jsem i já byl některými Vašimi bývalými kolegy ze zastupitelstva, coby divák "utřen", jak to tu v Jaroměři vlastně všechno vzkvétá(lo)...lépe a radostněji:-))
Ivo Plecháč 12. 2. 2003 10:30:27
Pěkný den všem, stále čekám kdy se na stránkách města objeví zápis z městského zastupitelstva z 30.1. a pořád nic. Taky by možná stálo za to udělat reorganizaci městských stránek, aby byly přehlednější. Díky
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL