Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Co by mělo být na nových městských stránkách?

osobačasvýrok
Paolo 23. 5. 2003 13:05:49
Podle mě by bylo ideální, kdyby příslušné informace od jednotlivých institucí byly i na jejich vlastních stránkách i na webu města. Velké plus by určitě bylo v tom, že např. na webu muzea nenajdete info o všech kulturních akcích probíhajících ve městě (tedy i o těch, které nepořádá muzeum), kdežto na webu města by to být mohlo. Uživatel by se prostě podíval, co se ve městě děje a hotovo. Jako v knížce, jen nalistovat danou kapitolu (kulturní akce / zprávy policie / co já vím, co všechno...)
Larryonov 19. 5. 2003 19:27:24
2_Mira: nelud
Mira 18. 5. 2003 22:31:16
Larryonove, začni psát jako normální člověk s diakritikou. Pak si můžeš stěžovat na překlepy!
Larryonov 15. 5. 2003 17:38:30
2_Mira: a od ceho je diskuze? Mimochodem za teckou, carkou atd. se dela mezera.
Mira 15. 5. 2003 16:15:33
Larryonove, ty seš nějakej chytrej.Kecáš úplně do všeho
Larryonov 13. 5. 2003 15:53:22
Tak si udelejte webu kolik chcete, a pak je navzajem prolinkujte. Jednoduchy reseni.
Vratislav Čermák, ml. 6. 4. 2003 20:21:58
Odkaz složitý opravdu není a také tam bude, pokud jej příslušná organizace bude chtít. Jde ale o to, aby na městských stránkách byly např. zavedeny všechny kulturní akce, které Kulturní středisko pořádá + kulturní akce, které pořádají jiné (i třeba soukromé) subjekty. Díky tomu budou moci městské stránky návštěvníkovi nabídnout jednotný a ucelený přehled o aktuálním kulturním dění ve městě - tj. něco na způsob "Kam dnes jít v Jaroměři".
Roman Bauer 5. 4. 2003 14:42:51
Nevím, proč by měl návštěvník zkoumat několik různých webů. Stiskne prostě na městských stránkách na stránce muzea link a je to? To je složité?
Vratislav Čermák, ml. 3. 4. 2003 20:37:08
Zastávám trochu jiný názor. Ať má každá městská organizace svoje vlastní stránky, které si bude moci uzpůsobit podle svého gusta. Ovšem protože se jedná o městské instituce, které produkují (a měly by produkovat) určité informace, měly by tyto informace být dostupné především na městských stránkách. Nové městské stránky by měly jít také plnit přímo zaměstnanci těchto organizací, bez nutnosti asistence jiného subjektu (správce webu), což by mělo zrychlit jejich aktualizaci. Odkaz na vlastní stránky subjektu by pak byl součástí těchto informací. Toto řešení by bylo výhodné i pro návštěvníky, kteří by nemuseli zkoumat několik různých webů a hledat, co se pod kterou položkou schovává. Městské stránky by měly jednotné ovládání a systém přístupu k informacím. Rozhodně bych to neviděl jako krok zpět ale kupředu.
Roman Bauer 3. 4. 2003 15:51:27
škrtněte si jedno by - chvátám a nečtu po sobě.
Roman Bauer 3. 4. 2003 15:50:31
Slyšel jsem, že na nových městských stránkách by měly být zařazeny i např. stránky Městské policie, Muzea atd. Nemyslím, že to je správné řešení. To bychom se vraceli opět někam daleko, daleko - do uniformity komunismu. Vím, že Městská policie i Muzeum mají své vlastní stránky, které fungují, jsou navštěvované a proto si myslím, že by na nových stránkách města, které mají být dynamické, by stačila základní informace o těchto dalších subjektech a přímý link na jejich vlastní stránky. Jinak samozřejmě souhlasím takřka se všemi návrhy, které zde pode mnou čtete.
Zdeněk Friml 16. 3. 2003 10:31:30
Myslím, že na městských stránkách by měla být rubrika s připomínkami, návrky i dotazy občanů ke všem oblastem života města, tyto náměty a připomínky by měl někdo průběžně evidovat, vyhodnocovat a jednou za čas by mělo být uveřejněno jejich vyhodnocení. Dále by se stránky měly více obracet na bývalé občany našeho města, kteří žijí jinde ale většinou mají o dění ve městě zájem a přes stránky mohou být s naším městem ve spojení. Stránky města i Jaroforum jsou ideální příležitostí jak pro občany, tak pro představitele města, jak zlepšit kvalitu života v našem městě.
Maksymovová 3. 3. 2003 19:47:23
Myslím si, že na nové internetové stránky našeho města by bylo dobré zaředit všechny kulturní památky města, uvést dobu, kdy je možné tato místa navštívit. Pro přilákání turistů hledajících tipy na výlet, bych zařadila i možnost ubytování ve městě. Uvítala bych větší přehled kulturních akcí a po skončení těchto událostí zprávu o průběhu doplněnou nejednou fotografií ze zdařené akce. Líbilo by se mi, kdyby všechny informace o Jaroměři a Josefově bylo možné získat pomocí odkazů z jedné domovské stránky. Dále by se mi líbila nová grafická úprava stránek.
Miloš Kormunda 3. 3. 2003 13:58:31
Byl jsem již několika lidmi dotázán, proč na městských stránkách, když už tam jsou zmínky o zajímavých místech města (Boučkovo loutkové divadlo, Železniční muzeum, Letiště, ...), chybí aktivní linky na jejich stránky, když je mají. Vždyť to nedá téměř žádnou práci ... A jak vím sám, návrhů na nápravu tohoto stavu padlo několik :-(( .
Jindra Marvanová 26. 2. 2003 12:25:24
Nebylo by od věci sem tam obrázek. Ukázat vedle sebe jak to vypadalo dřív a teď. Třeba křižovatka u Moutfieldu před kruhákem a po dostavbě. K těm kulturním akcím ještě maličkost - tak jak se na plakátovacích plochách objevují nabídky kurzů (jazykové, jóga, taneční...) na Jarofóru by tato nabídka mohla být taky
starší >
strana 1 z 2


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL