Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Jaké pozitivní/negativní zkušenosti máte s firmami/restaruracemi/... ve městě?

osobačasvýrok
Dymy 8. 9. 2003 07:40:07
Jin, s prostředím a nabídkou jídel v Merlinu souhlasím, ale to pivo...Nevím, ale Rychtáře nemůžu ani se sebevětším zapřením. Korado, to je jiný kafe. Kozlík, Géčko nebo Plzeň a jídlo, to je lahoda. K tomu špica obsluha a hlavně v létě ta zahrádka. A když jsme u těch hospod, byl někdo na náměstí " U dvou jelenů"?
Jin 6. 9. 2003 20:55:51
Na druhou stranu - chcete-li mít dobrou zkušenost, jak má vypadat dobrá restaurace s dobrou obsluhou, zkuste zajít do Merlina naproti ČSOB (na Husovce u viaduktu). Příjemné prostředí, velký výběr jídel, hlavně saláty, dobrá obsluha, dobré pivečko... O Koradu ani nemluvím, tam by to bylo v superlativech.
Marco 17. 8. 2003 23:30:14
Helma Máš pravdu. Když jsem byl v restauraci "U Sadů" brzy po otevření byl jsem s jídlem co do chutnosti i množství nadmíru spokojen. Ale poslední dobou se mi zdá že na začátku nalákali lidi na porce a teď se snaží co nejvíc vydělat. A o obsluze už vůbec nemluvím. Během posledních dvou návštěv jsem narazil na mladého číšníka který zde dříve nebýval a je to doslova katastrofa.
Jožo 5. 8. 2003 17:39:03
Byl jsem po dlouhé době opět na Zavadilce v KB a docela jsem se zalekl krámku v čele budovy banky. Vypadá spíše jak nějaké doupě, nehledě na to, že před vchodem byla nepříliš přátelsky vyhlížející skupina mladíků. Mj. si myslím, že jeden z nich byl právě níže zmiňovaný prodavač ;-)
Helma 5. 8. 2003 13:57:26
Nevím kolik z vás, navštívilo restauraci "U Sadů" v Josefově, ale kdo ji navštívil a vybral si něco z jídelního lístku k jídlu, tak mi dá jistě za pravdu, že přinesenou porcí byl silně zklamán.Množství masa i přílohy nemohla být snad ani poloviční porcí.Chuťově však velmi dobré.Byl jsem v tomto zařízení poprvé a nechtěl jsem dělat rozruch kvůli špatným porcím,ale poté jsem se bavil s jinými lidmi a ti měli stejnou zkušenost.Nejde mi o pomlouvání,ale byl bych rád, kdyby se tento příspěvek donesl až k provozovateli této restaurace a ten se tento "mínus" pokusil odstranit!! Děkuji
Eva 22. 7. 2003 13:59:13
Jenom bych chtěla zdůraznit, že onen zmiňovaný prodavač již prodávat nebude. Byl s ním rozvázán pracovní poměr a nový prodavač snad již bude lepší. :-)
Larryonov 18. 7. 2003 18:19:07
2_Paolo: mas recht
Paolo 16. 7. 2003 17:02:08
Při přečtení tématu mi naskočila zkušenost, která je již sice postarší, ale nepředpokládám, že by byla neaktuální. V prodejně výpočetní techniky TeleKom v Jaroměři jsou (či alespoň byli, nevím jak je to teď, dlouho jsem tam nebyl) dva prodavači. Jeden starší milý pán, a pak jeden mladší. Jestli chcete vědět, jaký je rozdíl mezi dobrým a špatným přístupem k zákazníkům, jděte si tam něco koupit když je v práci ten mladší z nich. Má zkušenost je taková, že jsem v první chvíli nepoznal, že je to prodavač - když sem tam postával asitak dvě minuty, vstal od počítače se slovy "co to bude?". Prostě takové to obvyklé "co votravuješ?". A pak si tam jděte koupit ještě něco, když je tam ten starší prodavač. To je typ člověka, kterému za to, že si u něj něco koupíte, ještě poděkujete. A od srdce. Ani se mi nechtělo odejít:-) Vstřícný, milý, ochotný, ... mohl by mít na čele nálepku "spokojený zákazník, můj cíl." Nechci nikoho urazit, jsou to jen mé konkrétní zkušenosti. Nakupování zdar, Jaroměřáci!
Midi 15. 7. 2003 10:55:38
Úroveň služeb v restauracích rok co rok stoupá. Jednu z nejvyšších laťek nastavil Tropical v České Skalici. Také tady v Jaroměři neustále přibývá restaurací, kde je možno se dobře a hodně najíst - namátkou (Pizzerie, Korádo, Romance a v Josefově Beseda) Dále přibývá i dalších zařízení, kam se nechodí jen jíst ale i sportovat - Bowvling v Jaroměři nebo Tipsport v Josefově. A do Tipsportu Vás zvu. Přiďte si zacvičit, zahrát stolní tenis, šipky.
Kamil Moller 6. 7. 2003 14:44:52
Myslím,že ochota všech prodávajících se značně zlepšila dnes už si je člověk skoro vždy jist,že není na obtíž,když přijde do nějakého obchodu nebo firmy.To víte dnes jde všem o holé přežití a tak už si zákazníků váží...
Vratislav Čermák, ml. 1. 7. 2003 20:35:34
Hned na začátek mohu říci, že v poslední době jsem byl velice spokojen s přístupem k zákazníkovi ve stánku se zeleninou "Na Ptákách". Příjemní, vůbec se nekřenili jako jinde, když jsem řekl, aby mi tu jedno rajče vyměnili za jiné, které okamžitě putovalo do koše.
Vratislav Čermák, ml. 1. 7. 2003 20:33:14
Chtěl bych tímto umožnit lidem, aby pochválili, případně se podělili o špatné zkušenosti s některou z místních firem, restarurací, prodejen, apod. Do budoucna by to nebylo špatné na toto téma udělat třeba jednu rubriku. Uvidíme jak se to tu rozjede.
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL