Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Silnice směr Dvůr Králové

osobačasvýrok
larryonov 10. 4. 2004 10:02:13
ted uz nebude Náchod mesto s nejvetsi hustotou kruhovych objezdu na 1 km2 ve stredni Evrope :)
Ban 10. 4. 2004 09:39:12
Dnes jsem si přečtl v MF Dnes článek o tom, že se letos bude stavět nový kruhový objezd na křižovatce u Veckova zahradnictví. Prý nejsou peníze na postavení dvou kruh. objezdů, takže co bude s kruh. objezdem u Diskontu? Zůstane zatím ten provizorní? A není zbytečné stavět kruh. objezd u Vecků? Pro motoristy určitě ano. Až se pořítí kamión od Náchoda a za zatáčkou se mu objeví kruh. objezd. Spíše se měl nový kruh. objezd udělat u nemocnice, kde je to hodně nepřehledné a těžko se vyjíždí směrem od nemocnice např. směr Cihelny.
kikina 5. 4. 2004 17:23:21
Ale jeden problém to nevyřeší.Když vyjíždíte z parkoviště u Penny marketu,tak může snadno dojít ke kolizi,protože nejsou vidět auta přijíždějící od Dvora Králové.Je to díky autům,stojícím hned za výjezdem z parkoviště.Měli by tam dát zákas stání.
Čert 5. 4. 2004 13:03:20
Když výsledek bude za něco stát a člověk nebude muset kličkovat mezi kanály jako doposud na silnici Na Cihelnách a nebudou se stavební práce zbytečně prodlužovat, tak si myslím, že i komplikace, které objížďkou vzniknou se dají prominout.
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL