Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Tipy na výlet, dovolenou.

osobačasvýrok
Excalibur 16. 8. 2004 20:31:16
Nezbývá mi než souhlasit s Pepou,akorát před kulatou bábou upřednostňuji hostinec Růžovka a vřele ji doporučuji,neboť naše máma Standa tam udělal krásné sezení venku,včetně dětského hřiště!!!! Takže děti se tam vyblbnou,zatímco my dospěláci se postaráme o udržení rekordu vypitých piv na hlavu ve světě!!!!! Na tento rekord si myslím můžeme být náležitě hrdí,neboť je to jedna z mála činností ve který opravdu vynikáme!!! A proto Růžovce a pivu ZDAR!!!!!!!!
yorika 31. 7. 2004 14:20:34
krásná příroda je na Ostaši u Police nad Metují, procházkou dojdete až k Žižkově lípě, ale stejně nejhezčí posezení je za krásného letního rána u splavu v Babiččině Údolí. Ve Velkých Losinách jsem byla nedávno, taky je tam krásně stejně jako procházka parkem ve Velichovkách, pročistí myšlenky a naladí dobrou náladu. Pepa, budeš mít krásné vzpomínky na ty Tvé výlety, jenomže budou trochu smutné, protože v té době už nedojdeš ani na Malou Stranu.
Pepa 9. 7. 2004 20:19:57
Zajdu do hospody U kulatý báby - ujedu svých 8 piv a dojdu domu. Potom ještě asi 5x na Malou stranu.
kikina 9. 7. 2004 09:48:40
Pro Ban..S tím naprosto souhlasím. Potom jsou krásné Velké Losiny a kousek odtud je vesnice Rapotín,kde je bazar vojenských strojů a také muzeum starodávných věcí s mini zoo.Pokud pojedete kolem..určitě se tam zastavte.
Kn 7. 7. 2004 00:11:07
1) Okolo Doleckého rybníka u mlýna okolo potoka přes cihelnu a přes Libina do Velichovek. Pěšky, zpátky autobusem. I s posezením na koncertu v lázeňském parku na nedělní odpoledne. - - - 2) Přes josefovský park a Dolní Ples podle Labe do Černožic. Pěšky, vlakem zpátky. Na dopoledne nebo část odpoledne. - - - 3) Okolo Rasošského rybníku („Mršníku”) do Smržova, odtud přes les a přes Čápovku do Jasenné a odtud buď do Královy Lhoty na autobus nebo pěšky do Josefova. Na odpoledne. - - - 4) Z Josefova přes Starý Ples, Volovku a Říkov do Třebešova na autobus. Pěšky, na odpoledne. - - - 5) Z Jaroměře okolo hřbitova do Zátiší, odtud do Heřmanic a přes Hořenice okolo tvrze nebo vrchem přes Vinice zpátky. Necelý půlden. - - - 6) Přes Zaloňov a les do Dvora Amerika a odtud přes Kašov do Kuksu na vlak. Od rána do odpoledne. - - - 7) Okolo Labe pod náměstím k mostu přes Úpu, směrem k Rychnovku, pod tratí na Picimberk, dolů k Nové Metuji, přes Černý mostek na Mlýnskou promenádu, přes Rasošskou k soutoku Labe s Metují, přes luka do Jezbin a přes Zavadilku a okolo Gymnázia zpět. Na podvečer po práci.
Ban 6. 7. 2004 01:21:43
Krásný výlet je do Jeseníků na přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně (cca 1350 m. n.m.) a tvrz Bouda pod Suchým vrchem.
Michel 5. 7. 2004 20:43:32
Nové Hrady, krásný zámek mezi Vysokým Mýtem a Svitavami!!!!
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL