Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Hola, hola, škola volá.

osobačasvýrok
bořek šikula 16. 9. 2004 21:31:07
A nebo ať školní jídelna slouží jen těm co do ní investují. Město má ochranou ruku nad základními školami. Když ubydou strávníci z gymnázia a učililště bude vše přijatelnější. Nyní je taková situace, že děti na ostrově raději končí čtvrtou hodinu o chvíli dříve aby nestály frontu v jídelně. Myslím, že vše by šlo řešit zejména organizačně a ne rozšiřováním jídelny. Jen chtít. A chtít se dohodnout.
Pepa 12. 9. 2004 23:50:42
Vždy, když přicházím k jídelně a z dálky vidím v oknech nekonečnou frontu, obtáčející jak had jídelnu kolem dokola vybavím si spíše než Bořka Šikulu Pata a Mata. Pomyslím si, jestli mi stojí za to lézt do toho blázince a přemýšlím, co všechno by se dalo užetečného vykonat s 8 miliony. Ale když politý od cizí polévky vycházím ven, hřeje mě pocit jistoty a bezpečí přísných hygienických norem EU.
bořek šikula 12. 9. 2004 15:17:21
Výdejní linka ve školní jídelně je postavena dle platných norem a předpisů. S tím nic nenaděláme. Snad jen to, že děti v první třídě chodí na obědy s družinou a paní vychovatelka jim pomáhá při braní jídla. Možná by bylo vhodné aby jim nalévala polévku z mísy až u stolu. Rekonstrukce jídelny a přístavba šaten se plánuje na příští rok, když kasička a městské zastupitelstvo požehná.
Milos 10. 9. 2004 13:24:09
Škola už zavolala. Jídelna je zkolaudována, pouze prý někdo asi opomenul, že tam chodí i malí skřítci z prvních tříd ZŠ. Je to prý zážitek vidět prvňáčka balancujícího s plným tácem před obličejem, když si chce odnést vybrané jídlo od výdejního místa ke stolu. Byla při rekonstrukci zohledněna vlastnost jídelny jako "školní" - i pro děti prvního stupně? Velcí jsou schopni se ohnout, ale malí si v tomto případě moc vyskakovat nemohou ;-( . To jsou normy tak přísné, že neumožňují nižší zástavbu pro tyto účely, nebo opravdu někdo v projektu zabodoval?!?
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL