Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Nový informační portál města a metropolitní síť

osobačasvýrok
autor 25. 3. 2005 23:31:07
všem uniká zásadní věc: proč rada města jednala o smlově uzavřené s Čermákem ml. s jeho otcem. Jak znám Klepsu tak pana starostu zmanipuloval v jednání že závěr vyzněl tak jak vyzněl. Tedy otázky: 1. Proč se nejednalo přímo s Čermákem ml. 2. Proč byl jednání přítomen Čermák st. jakožto podujatá osoba? CHCEME ODPOV̡D.
autor 25. 3. 2005 23:30:27
Další otázky: 1. Jak zastupitelstvo naložilo se zprávou kontrolního výboru, která zjistila, že Klepsa se snažil členy zastupitelstva podvést nepředložením důležitých dokumentů ke smlouvě s firmou Wordtech? 2. Na základě této zprávy dle současných zvyklostí měla být vyslovena nedůvěra buď Klepsovi, nebo kontrolnímu výboru. Kdo z nich byl odvolán? CHCEME ODPOV̡DI. JASNÉ A SROZUMITELNÉ. DOUFÁM ŽE PŘÁTELÉ Z NOVY SI TOTO TAKY PŘEČTOU.
yorika 24. 3. 2005 21:00:19
teprve nyní jsem si přečetla pravidla fóra, nevěděla jsem, že to je soukromé forum, které může být cenzurované, loučím se s Vámi, třeba se dočkám fora, které bude veřejné.
kyky 24. 3. 2005 20:57:18
To by si meli vyresit u sebe v ODS
kyky 24. 3. 2005 20:56:27
nejsem zastánce odvolaneho starosty, ale jako obcana mesta me vadi ten hnus okolo odvolani starosty a jeho nepresvedcive duvody. Cele to bylo predem domluvene. Co takova nocni schuzka radnich u pani Steflove?
nepřesvědčená 24. 3. 2005 20:48:59
nevím ale zjistím si to. za pokus to určitě stojí.Nechci aby mne zastupovali zastupitelé kterým nemohu věřit a kteří za slib funkce nebo lepšího postu zradí svého starostu.
správce 24. 3. 2005 20:46:41
Ad zrušení příspěvků: podle platných pravidel fóra byly příspěvky vyřazeny. Každý diskutující na ně přistupuje uveřejněním svého příspěvku. Pokud pan Klepsa chce napsat nějaký smysluplný příspěvek, nechť ho zformuluje do článku a zašle ho do redakce Jarofora. Články delší povahy patří do sekce Vaše názory.
yorika 24. 3. 2005 20:46:04
xyz nebyla a pc je můj svět, na který dosáhnu bez barier, díky za ten pc, protože mohu informace, které mi i něco napoví.
kyky 24. 3. 2005 20:44:03
jsem pro aby se konali nové volby. Víte někdo za jakých podmínek se daj vypsat nové volby?
nepřesvědčená 24. 3. 2005 20:31:05
Je mi líto, ale žádná odpověď mne nepřesvědčila o vině p.Čermáka. Naopak si myslím, že zůstalo spousta otázek nezodpovězených.Např. to není střed zájmů když p.Houf s chotí prosazují firmu svého příbuzného? nebo např. kdo stojí za špatně sepsanou smlouvou s firmou Worldtech ? nebo jak vůbec mohlo dojít k tomu , že tato firma bez řádného konkurzního řízení má takové zadstánce v "silné pětce" v mezi našimi zastupiteli? nebo např. je pravda že sídlo firmy Worldtech je na pozemku který patří částečně p.Klepsovi a částečně p.Kupkové? Je pravda že oni dva hlavně budou ( pokud bude smlouva podepsána) profitovat ? popř. že p.Klepsa je nebo se stane jednatelem nebo popř.spolumajitelem této firmy? Ale co mne nejvíc zarazilo je fakt, že pokud chci někoho soudit že chtěl vzít úplatek, musel ten úplatek také někdo nabídnout?? Ne?? A to není trestný čin?? Je mi pana starosty líto. Ne proto že ho dnes odvolali z funkce, ale proto, že 2 roky pracoval s lidmi tak falešnými.Doslova si hřál hady na úřadě. Ono to přebolí ale budoucnost ukáže všem, kteří se této frašky zúčastnili jak se nechali panem Klepsou a jeho příznivci napálit.
Vratislav Čermák - Direct 24. 3. 2005 20:23:23
Uzavírám tuto diskusi, protože mi je z toho na ..... víteco.
xyz 24. 3. 2005 20:16:38
Yoriko byla jste na jednani zastupitelstva dnes? Pokud ne a mate p*del porad u pc, tak kritizujte nekoho jineho! Klepsa je lhar a podvodnik, ktery jak uz to vypada bude starostou vč. Kupkové, Holce, Houfa, Salače a par dalsich. Klepsa neni hoden mista starosty mesta, ma nevypocitatelne chovani, je hruby a agresivni! Pi. mistostarostka se zase jen celou dobu "vezla" a asi tomu bude i nadale. Je mi lito p. Cermaka, ale na druhou stranu jake lidi si tam dosadil, tak se mu to casem vratilo. Ostatne neslo o misto starosty na zacatku teto afery, ale slo o smlouvu mesta a firmy Worldtech, ktera se zmenila v napadani syna starosty a v neposledni rade i starosty. A lide kteri tam sedeli jako obcane mesta byly vetsinou na strane starosty a vice spis veri cloveku ktery uz neco dokazal, nez cloveku ktery umi jen a jen spinit! Skoda ze to tak nebylo i u zastupitelu, ktere jsme si tam dobrovolne zvolili a oni nebyli v teto chvili na strane obcanu mesta...
autor 24. 3. 2005 20:15:45
Z každé špatné zkušenosti by se měl člověk poučit pro příští život. Věřím, že z toho co tu dosud proběhlo za několik posledních týdnů se poučili všichni. Pokud nebudou předčasné volby tak za pár měsíců jsou tu ty řádné a pak TI TO KLEPSO NATŘEM. Věřím že ani pan Čermák se současným neúspěchem v zastupitelstvu nenechá odradit a půjde do toho taky. ZA SLUŠNOU A VSTŘÍCNOU JAROMĚŘ.
yorika 24. 3. 2005 19:57:14
Koukam, to Ti nikdo nebere, nesnášej alibisty, já je tak nerada, vždy stojím na straně pravdy, úpřímnosti a poctivosti. Nejde o konkrétní osobu se jménem, ale především se má vidět člověk. V každém z nás je to dobré i zlé, jde jen o to co dáváme ze sebe více pro druhé, neškodit a mít na paměti, že pokud člověk jedná s čistým svědomím, tak "žije" .
Koukam, 24. 3. 2005 19:40:38
ze si ctes jen to co se ti hodi a libi takovy alibisty nesnasim. Jo pane spravce nastavte tomu ramecku aspon text-overflow:ellipsis at to tolik netaha :)
starší >
strana 1 z 15


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL