Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Kultura v Jaroměři znovu

osobačasvýrok
Bedny 26. 3. 2002 18:12:36
Kultura?? Kde to je? Třeba u těch blbejch Hrušků!! Kdo tam byl, anebo alespoň šel kolem, tak ví, o čem píšu. Pro boha živého, zavřete tu hospodu někdo dřív, než ji podpálím!
ČSOP Ropáci Jaroměř 15. 3. 2002 07:59:09
Vážení přátelé, vstaňte od svých počítačů a přijďte se pobavit 20.dubna do PDA, kde pořádáme u příležitosti Dne Země - Country bál. Čeká vás dobrá muzika, účastníci mistrovství světa v Country tancích, kteří vás mimo jiné i něco naučí, tombola a především zábava tak dobrá jakou budete chtít. My se pokusíme vám k tomu vytvořit podmínky. Vstupné je mírné - 85,- Kč a lístky si můžete zakoupit ve Sportu ACTIVE na ulici Sv. Čecha. Těšíme se na Vás.
Josef Holec 9. 3. 2002 08:27:50
Nejen Michalovi-Jednotlivec je určitě zodpovědný, „ale hokej“ mu v tom dělají jiní: na první pohled „spravedliví a moudří“. Lží byl a je názor, podle kterého závidím některým podnikavcům zakázky a výdělky (privátních jobů). Naopak: v NORMÁLNÍCH konkurenčních podmínkách by nemělo nikoho překvapit i mnoho nul za číslem. Ale tady?! Je to tu taková jaroměřská TORA BORA. A smutno mi je z lidí kteří, aby třeba uživili rodinu, musí „držet krok“. Proto ten Hutkův „Litvínov“ občané Jaroměře: ten si poslechněte, je možná aktuálnější než před 15-ti lety.
Michal Friml 8. 3. 2002 16:19:00
Kdo vůbec dělá stavební dozor na stavbách za město? Kdo dělá výběr při výběrových řízeních dodavatelů staveb?
Josef Holec 8. 3. 2002 07:13:41
Pardon (to samo)...a vyhlášení nového výběrového řízení KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE (nejen fasády) divadla a utvořit plán prací, aby všechny aktivity (mj. i hospoda) byly ve výluce co nejkratší dobu. Fasáda (pozlátko)aby byla provedena úplně na samém konci všech prací. Komise která vše uvedené zajistí a bude dohlížet byla jmenována na jednání MĚSTSKÉ RADY a zastupců KULTURNÍ KOMISE dne 6.3. 2002 ve 14:30hod.
Josef Holec 8. 3. 2002 07:04:51
Pro Michala: podstatou byl šlendrián, který se odhalil na konci posledního MZ(m.j.pan Čermák jednaní opustil(!)). Na následující KK(kult.komisi) se vznesl požadavek na rychlé jednání
Michal Friml 7. 3. 2002 20:00:42
Pane Holec, vůbec nerozumím tomu, co jste chtěl říci.
Josef Holec 6. 3. 2002 20:12:49
Bohužel pane Čermáku, informace vašeho analytického oddělení (nevrátil jste se "..právě z hradu":-)) jsou poněkud pozadu... Skutečně(!) DIVADLO se díky dnešnímu usnesení RM začne opravovat tak, jak je v kraji dobrých mravů zvykem !!!
Vratislav Čermák 6. 3. 2002 14:18:29
Právě jsem se dozvěděl, že schválené peníze na divadlo budou použity na fasádu divadla a to z přední části a asi polovinu bočních stěn. Na zastupitelstvu jsme však byli informování o tom, že to bude na nové osvětlení, ozvučení, zkrátka technologické zázemí divadla. Co Vy na to ?
Ivo Plecháč 6. 3. 2002 07:46:13
určitě bych byl pro. Zatím se ale nenašel nikdo, kdo by ukázal cestu jak nejlépe komunikovat s občany a možná k tomu ani někde není vůle. A natož se řídit jejich názorem....
Radek Pokorný 5. 3. 2002 22:35:45
Pravda je , že za devadesátdva miliony korun českých se dá pořídit jak rekonstrukce divadla, tak zastřešení plaveckého areálu najednou a ještě by asi něco zůstalo, ale polovinu peněz na halu "pravděpodobně" dostane město jako dotaci od státu. Jak je vidět, každý kdo má trochu zájem o dění ve městě, by tu hromadu peněz nainvestoval do toho co je mu pro využití jeho volného času a zaměření nejbližší.Škoda jen toho, že dohoda o tom kam peníze dát je jen a jen na zastupitelstvu a takové legitimní mikroreferendum nikdo nepodpoří, nebo snad ano?
Josef Holec 4. 3. 2002 19:12:18
Tak jako se probudila „modrá očka ze spaní“ v případě sportovní haly, nikdo asi nechceme, abychom se probudili podruhé v případě GO divadla: bylo by velice pošetilé udělat (předvolební) fasádu -zítra (!) vrcholí termín její veřejné soutěže- a zakrýt tak vážné a dlouhotrvající nedostatky uvnitř. Zvlášť poté, co rok (!) upozorňuje kulturní komise na chronologii oprav v souvislosti s co nejkratší výlukou a s ODBORNÝM konceptem postupu těchto prací. Zapomněli rádcové (úřednici) naši. A jak jsme se dozvěděli na konci posledního MZ, nekonzultoval tento projekt ještě ani městský architekt. Přesto děkujeme RM, že rychle zareagovala a můžeme tuto středu znovu oprášit výše uvedené. Budova není jen pro dramatickou tvorbu, ale i koncerty, show a různé společenské akce. K veškeré této činnosti dnes neodmyslitelně patří mj. kvalitní světelné a zvukové efekty a především ZÁZEMÍ účinkujících a KOMFORT diváků. Děkuji tedy všem, kdo zde přispějí do „mlýna“
Michal Friml 8. 11. 2001 22:23:30
Kultura v Jaroměři skoro žádná není. Nebýt divadla a předplatného spolu s loutkovým divadlem, nebylo by vůbec nic. Je to možná i špatnou propagací, protože oznámení o kdejakém výprodeji bot přijde oznámením každému do bytu ale termíny divadla a oznámení o kulturních akcích si můžeme přečíst jen na vývěskách a v Jaroměřských novinách. Bylo by dobré k tomu využít i web. bot přijde
Eva 23. 10. 2001 16:16:02
Je pravda, že v kině jsem nebyla snad už dva roky. Asi je to těmi stálesezvyšujícími cenami lístků. ROzhodně je to právě jedna z věcí, které mi v našem městě chybět nebudou. Spíše bych podpořila divadelní představení¨. Jedna z věcí je, proč se nezřídí kupříkladu dvě abonentní řady (dnes si abonentku zkrátka nemůže nikdo koupit - u nás se totiž dědí z generace na generaci ....) Samozřejmě vítám i akce podobné těm v létě. Jinak všechny zdravím a přeji příjemný den.
Ivo Plecháč 23. 10. 2001 08:02:00
PODPOŘTE SVOU NÁVŠTĚVOU PROVOZ KINA A OSTATNÍCH KULTURNÍCH AKCÍ V JAROMĚŘI!!!!
starší >
strana 1 z 2


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL