Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Původní městské domy v soukromém vlastnictví

osobačasvýrok
Petr 16. 3. 2005 13:19:11
Zbourat objekty v Josefově nejde, je to památková oblast. Řeší se to jinak. Nastěhují tam romskou menšinu a ta to zbourá zadarmo. Zadarmo tak, že neplatí ani to nájemné které má. Vlastně to všechno platí Sociální úřad, protože někteří a je ji většita totiž nikdy pracovat nebudou. www.ceskaghetta.cz pracovat nebudou.
Meglinda 9. 3. 2005 16:58:39
Jsem velice ráda se že Stav. úřad zapojil do této debaty, a tak by nám tedy mohl i zdělit, co město zamýšlí s majiteli domů kteří se o ně nestarají. A nejde jen o hotel Praha. V Jaroměři a Josefově se najde dost objektů, které by bylo "lepší zbourat".
stav.úřad 9. 3. 2005 15:23:01
K hotelu Praha se již vyjadřovala asi před jedním rokem místostarostka paní Kubková. Na Objekt byl vyhlášen soudem konkurz. Protože však následně zemřel jeden ze spolumajitelů, probíhá také dědické řízení. Jedná se o ochranu osobních dat, z tohoto důvodu nemůžeme sdělovat jiné podrobnosti.
paní Nováková 9. 3. 2005 11:54:48
Bývalý hotel Praha je vůbec pěknej pomník, neví někdo co s ním bude
kikina 9. 3. 2005 08:51:51
ale nejedná se jen o soukromé domy...jak může město donutit majitele domů,aby ho oipravili,když si nedokáže poradit s majitelem hotelu Praha ,který je při hlavní silnici.
info 8. 3. 2005 16:31:51
strašidelný dům v Palackého ulici v Josefově, byl prý prodán nějaké stavební firmě z Hradce Králové
Meglinda 7. 3. 2005 15:54:26
Město odprodá dům soukromníkovi, ale asi zapomíná na důležitou věc, že v Josefově jsou domy v dost špatném stavu a pokud ho někdo koupí v ůmyslu dům obývat, měl by ho dát i do náležitého stavu. Vím o několika případech, kdy domy byly prodány za podřadnou cenu, bydlí v nich nájemníci, majitel vybírá nájemné, dostane dokonce i příspěvek na opravu střechy, kterou opraví jen částečně a nájemníci v bytech nemají ani vodu, společné WC mají na pavlači a dokonce jim po domě běhaly krysy. Vedlejší věcí ani není, že tito vlastníci využívají hlouposti naší Romské " většiny " které sice poskytne střechu nad hlavou, ale která jim jejich nemovitosti vybydluje. A to už ani nemluvím o okolí těchto domů. Neměla by se např. městská policie zabývat čistotou města?Vždyť dříve toto dělali městští strážníci. Docela by mne zajímala aspoň letmá koncepce MěÚ co s Josefovem zamýšlí. Armáda je dávno pryč ale nemovitosti které vlastnila stále nejsou převedeny do majetku města.
Pavel 7. 3. 2005 15:37:15
Má město nějaké páky na majitelé domů, kteří spekulativně koupí dům a potom ho nechávají chátrat.
Meglinda 7. 3. 2005 15:37:15
Nevím jaká je situace v Jaroměři ale v josefově se mi zdá že situace dost špatná, co se vlastníků domů týče.
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL