Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Nové městské internetové stránky.

osobačasvýrok
Vladimír Velecký 25. 2. 2004 07:15:16
Yorika: je mi líto, ale zatím mi žádný e-mail nepřišel. Spořič je ode dneška ke stažení na stránkách města, časem se snad nabídka rozšíří o další varianty.
yorika 24. 2. 2004 08:14:19
pane Velecký odesílala jsem Vám mail s dotazem,ale neodpověděl jste mi.
Vladimír Velecký 23. 2. 2004 08:26:14
Paolo: Městský úřad používá grafický informační systém Gramis. V března by měla být vydána nová verze 6, která podle autorů umožní mj. provázat data z Katastrálního úřadu, plány záplavových území a jiné grafické podklady s webovými stránkami města.
yorika 21. 2. 2004 09:14:42
krásný spořič obrazovky byl vytvořen, jsou v něm snímky z míst v Jaroměři a Josefova a stále jej nevidím na www stránkách volně ke stažení, bylo by to hezké ho tam umístit.
Paolo 20. 2. 2004 14:22:56
Navrhuji, aby na stránky Jaroměře byla umístěna mapa města svyznačenými důležitými kulturními i jinými objekty. Nebo alespoň odkaz na nějaký systém typu mapy.cz atp. Děkuji
Martin Husták 6. 1. 2004 09:50:42
Již několik diskutujících zde poukazuje na fakt, že na nových stránkách města není doposud zpravodaj. Sděluji tedy následující: Zpravodaj pro tiskárnu připravuji v programu Page Maker 6.5. Pro internetovou verzi jej převádíme do formátu PDF. Tentokrát byl zpravodaj (1/2004) připraven pro internet v pondělí ráno, nastaly však technické problémy s připojením na internet mimo úřad. Na odstranění závad od včerejška pracují informatici společně s webmasterem. Zpravodaj se na webu objeví doufám co nejdříve.
Vratislav Čermák, ml. 5. 1. 2004 22:22:40
Rád bych věděl, co je myšleno tím monopolem - "trochu" se mě to dotýká. Stránky jsou teď v rozjezdu, což znamená, že by měli všichni, kterých se to týká, vidět, jaké jsou možnosti a nedostatek informací o daném subjektu/objektu by je měl také jistým způsobem stimulovat ke spolupráci, dodání dalších informací. Petře, rád bych věděl, co si představujete pod "atraktivními prvky" nebo "lichou grafickou podobou". Díky za upřesnění, od toho tu tato diskuse je.
Pavel 5. 1. 2004 21:43:15
Petr - Vidím to tak nějak podobně - dosti nepřehledná kupa dat - žádné pořádné info. To je reprezentace města! Stačí se podívat na odkazy, které tam jsou na jiná města. To je něco jiného. Jaroměř nemá asi co nabídnout. Ten zpravodaj tam také není. Mám dojem, že ani žádný výběr mezi weby nebyl = monopol.
Petr 5. 1. 2004 20:24:26
Kde se da stahnout na novem webu zpravodaj? Proc nefunguji nektere nadpisy, ktere by bylo mozne uvest jako hypertext - napr. u nabidek ubytovani, komisi mesta atd... Proc nejsou uvedeni cleni jednotl. komisi? Propagace Jaromere jako mesta, kam by se chtel vypravit pripadny turista je mizerna. Strohy popis pamatek, stare fotografie pochybne kvality a jeste jich je malo. Kazdy nadpis by zde mel mit svuj odkaz a prenest zajemce na blizsi info. a fotky napr. Josefovska radnice, Bouckovo divadlo, Chrám sv. Mikulase atd.... Zajímavosti nemame podle tvurcu ve meste zadne. Stravovani patrne take ne. Cleneni leveho sloupku v sekci radnice mi prijde neprehledne a doporucoval bych oddelit jednotlve polozky napr. mezerou. Osobne me nova verze webu nemile prekvapila pomerene jednoduchym resenim bez atraktivnich prvku, ktere moderni dynamicke weby umoznuji, svoji lichou grafickou podobou a predevsim velkymi nedostatky v publikovanych informacich. Mozna jsem se spatne dival, ale zajimalo by me, kde se o Jaromeri- Josefove neco dozvi zajemci ze zahrnici? Dostupna je totiz jen Ceska verze..... Mimochodem z kolika moznych firem a jejich navrhu na reseni webu mesta se vybiral konecny realizator tohoto projektu?
Paolo 2. 1. 2004 21:08:46
Vážení a milí, konečně máme v Jaroměři použitelné webové stránky. Můj kamarád, který bydlí v jakési vesnici na Moravě, se mi před časem smál, když se pokoušel najít nějaké informace o Jaroměři na Internetu. Myslím, že teď už by neměl šanci:-) Měl bych možná jedinou výtku - V některých sekcích je nahoře rozdělení na Informace/Texty/případně Kontakty. Ty kontakty by mi i byly jasné, ale "Informace/Texty" mi nepřijde jako intuitivní. Možná by to chtělo nějaké konkrétnější popisky pro příslušné sekce nebo toto dělení řešit jinak. Jinak se mi ovšem stránky líbí a věřím že budou doplňovány a udržovány v aktuální podobě. Díky. A ještě jedna drobnost: V sekci Kulturní dění->Zpravodaj je napsáno: "Jednotlivá vydání si můžete přečíst zde", ale to "zde" není odkaz.;-)
Pavel Mertlík 2. 1. 2004 13:42:56
Omlouvám se za své nedůsledné hledání, na stránkách jiných obcí jsou usnesení k vyhledání pod odkazem usnesení a nikoliv informace. Každopádně díky za tento pokrok.
Vladimír Velecký 1. 1. 2004 21:53:56
Panu Plecháčovi: Ve Zpravodajích č. 11 a 12/2003 jsme zveřejnili výzvu pro všechny kulturní, sportovní i jiné spolky, ať nám poskytnou informace ze své činnosti i s odkazy na jejich stránky. Pokud je mi známo, zájem dosud projevili pouze skauti a nikdo jiný. Jinak je samozřejmé, že na podobě stránek se stále ještě pracuje a budou doplňovány a upravovány mimo jiné také podle odezvy návštěvníků.
Vladimír Velecký 1. 1. 2004 21:48:53
Panu Mertlíkovi: Na podobě i obsahu nových stránek jsem se dosti podstatně podílel. V příslušných sekcích "Rada města" a "Zastupitelstvo města" najdete úplně všechna usnesení od zvolení nového zastupitelstva v prosinci 2002. Stačí se jen podívat.
Ivo Plecháč 1. 1. 2004 15:54:44
Jsou určitě lepší než předchozí. Nepřehledné mi přijde zveřejnění několikastránkových dokumentů na jedné stránce bez kapitolového členění v úvodu nebo boční liště. Nejsou zveřejněny žádné informace o spolcích, i když vím, že většina má vlastní stránky - proč tedy ne alespoň odkazy. Zápisy z RM a ZM by měly být samozřejmostí - a samozřejmě v nekrácené podobě. - ušetřilo by se tím např. i mnohonásobné kopírování pro zaměstnance MěÚ a organizací města.
Pavel Mertlík 31. 12. 2003 08:40:48
Ano jsou trochu jiné a možná i trochu lepší. Jsou tu odkazy i na jiná města, bezva, tak se na ně podívejme a pak chvalme. Třeba Smiřice. Jsou tam usnesení a zápisy z jednání rady a zastupitelstva. Několik let veřejně vyzývám, aby tyto zásadní informace byly i na jaroměřských internetových stránkách, jak vidno zcela marně.
< novější | starší >
strana 2 z 3


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL