Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

Názory a náměty

Dynamický internetový portál i bez administračního rozhraní

aneb proč pánové Klepsa a Houf tvrdí, že bílá zeď je černá.

Nevím proč i nadále ztrácím svůj čas objasňováním něčeho zcela evidentního, něčeho o čem není sebemenších pochyb. Míním tím objasňování pojmu dynamická internetová prezentace. Pan Klepsa se lživě (už ani nevím jestli má smysl toto slovo pokaždé zmiňovat, protože mi přijde jako jeho druhé já) snaží přesvědčit zastupitele, že současný internetový portál bez administračního rozhraní není dynamickou internetovou prezentací. Tvrdí, že odebráním administrace nebude možné na webu nic měnit, mazat, nebo upravovat. Pan Houf tvrdí, že bude odebrán šém, kterým se dá portál ovládat a že bez administrace budou stránky opět statické.

Chápu, že ani jeden z pánů zastupitelů není odborníkem na informační technologie. Chápu, že se ve své nevědomosti mohou mýlit. Dokonce bych byl ochoten akceptovat jejich omyly na nějakém neformálním jednání. Co ovšem nechápu je fakt, že i když daným věcem nerozumí a tvrdí evidentní nesmysly, tak tyto falešné informace opakovaně prezentují na veřejnosti i v médiích.

Definice dynamických internetových stránek je jednou jasně dána a jaroměřský portál je dynamickou internetovou aplikací stejně tak, jako je Země kulatá. A Země zůstane kulatá, ať už kolem ní obíhá nebo neobíhá Měsíc, stejně tak jaroměřský portál zůstane dynamickou internetovou aplikací i bez administračního rozhraní.

A protože portál je dynamickou internetovou aplikací, tak je možné všechny informace v portálu i bez administračního rozhraní upravovat, přidávat nebo mazat, což je tedy přesně naopak, než jak tvrdí panové Klepsa a Houf.

Zastupitelé města Jaroměře, nenechte se dále klamat!

Dal jsem si tu práci, věnoval jsem svůj čas na objasnění věci, která je naprosto evidentní a jako demonstraci jsem vytvořil následující komentované video, jen abych mohl vyvrátit další ze lží, kterou se snaží někteří radní na veřejnosti poškodit jméno Čermák nebo firmu Direct.

Spuštění videa

K přehrání videa potřebujete mít nainstalovaný ve vašem prohlížeči Flash Player, který je možné stáhnout ze stránek výrobce a zvukovou kartu, protože video má zvukový komentář. Celková velikost demonstračního videa je 2,8 MB.Vratislav Čermák - Direct, 18. 4. 2005, Téma: Odvolání starosty


< zpět na seznam textů
Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL