Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

Názory a náměty

Překupník v čele města?

Nemám rád , když se v politice vytahuje různá špína a politici se snaží sebe navzájem očerňovat . Podle toho , co píši do diskuse na Jaroforu nikoho asi nepřekvapí , že podporuji pana Vratislava Čermáka od chvíle , co byl odvolán .

Myslel jsem si , že bude dostatečné , když policie i státní zastupitelství potvrdí nevinu pana Čermáka , ale s blížícím se zastupitelstvem nabývám dojmu , že „ Klepsův divadelní sbor „ rozhodně nemíní rozhodnutí kompetentních orgánů respektovat (viz Inforservis).

A protože nechci dále poslouchat , jak se Klepsa vyjadřuje ve smyslu „ morálního selhání bývalého starosty „ , rád bych také uvedl na pravou míru jeho morální úroveň , o které silně pochybuji . Možná , že řada občanů Jaroměře ani nezaregistrovala článek v Právu 29. dubna 2004 , kterému vévodila fotografie Jiřího Klepsy s titulkem „Mezi fanoušky začne být stále větší hlad po lístcích, třeba i od překupníků“, kde Jiří Klepsa skrývá v přilbě kus papíru , o kterém nelze stoprocentně tvrdit , že je lístek , ale tvarem i velikostí mu odpovídá . Také pochybuji , že by si renomovaný deník Právo k tomuto titulku vybral jen tak náhodného fanouška .

Lístky na mistrovství světa v hokeji mohl Klepsa získat velmi jednoduše a zadarmo od Škoda Auto , jejíž logo dominovalo hrací ploše a jejíž autosalon provozuje jeho firma Autoprofi & Matějovský . V případě překupnického prodeje zadarmo získaných lístků by takovéto osobě plynuly nemalé příjmy , pro které kolonka v daňovém přiznání neexistuje . Lístky od překupníků se běžně prodávaly za Kč 3000,- ( podle deníku Právo až Kč 9000,- ) , tj. při deseti prodaných lístcích by takovýto „ černý prodej “ představoval daňový únik z třicetitisícového příjmu.

Pokud dobře počítám , tak v době , kdy byla uveřejněna tato fotografie , tak byl Klepsa již radním Města Jaroměře a takovéto chování se alespoň mě neslučuje s jeho funkcí a ani s tím , co tvrdil o morálce v kauze s panem Čermákem . V té vystupovalo jen tvrzení proti tvrzení , ale tady předkládám důkaz , na kterém lze stavět .

Policie: falešných vstupenek bude stále víc
 
klikněte pro zvětšení


ET, 11. 9. 2005, Téma: Odvolání starosty


< zpět na seznam textů
Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL