Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

Názory a náměty

Přiznání padoucha Salače

Pod tíhou nezvratných důkazů a obvinění vůči mé osobě, vznesených panem starostou Ing. Klepsou a jeho ušlechtilými pomocníky, pány Dr. Houfem, Pálkou, Holcem a dalšími, se musím přiznat ke svým strašlivých a ukrutným činům. Ano, jsem padouch, a to ještě horší než jste předpokládali.

Vážení spoluobčané,

pod tíhou nezvratných důkazů a obvinění vůči mé osobě, vznesených panem starostou Ing. Klepsou a jeho ušlechtilými pomocníky, pány Dr. Houfem, Pálkou, Holcem a dalšími, se musím přiznat ke svým strašlivých a ukrutným činům. Ano, jsem padouch, a to ještě horší než jste předpokládali.

Již moji předkové byli padouši. Třeba můj pra...pradědeček, Vlad Napichovač, vulgo zvaný Drákula, narážel své spoluobčany na kůly, v noci se bez povolení matky toulal temnými ulicemi a pil lidem krev. Všimněte si té podoby se mnou - vous a pleš. Další pradědeček byl lidožravý kanibal z Bornea. Jeho šílený bratr, nazrzlý plešoun s bradkou, se jednou roku 1917 tajně v Petrohradě vplížil na loďku jménem Aurora a vystřelil. Za zásluhy byl vycpán a vystaven v mauzoleu. Další praděd se tajně vplížil v Anglii na loď Titanic, kormidelníkovi vložil magnet pod kompas, a tak způsobil srážku s ledovcem. Po potopení lodi usilovným plaváním dosáhl Kuby a jeho potomci si z úcty k němu dávají jméno Fidel. Také oni jsou mi podobní, jen pohleďte na ten vous!

Co tedy mohlo vyrůst ze mne, maje takových předků? Již jako batole jsem radostně ručičkama tleskal, když vlk přestrojený za babičku chtěl sežrat Karkulku. Jen co jsem povyrostl a přestal se počurávat do plínek, propadl jsem černé magii. Učitelům jsem sugeroval špatné známky pro své spolužáky, použitý žvýkací tabák jsem plival na obraz milostivého vladaře řka, to jej pos…. mouchy. Oblíbil jsem si trhání nožiček a sosáků nebohým komárům. Ostatně tuto činnost velmi rád vykonávám i nyní při zasedání zastupitelstva, mysle přitom na předsedajícího. V době dospívání se mým vzorem stal čaroděj Rumburak. Jeho nekalé kejkle jsem dokonale zvládl a působím jimi útrapy svým kolegům v zastupitelstvu dodnes.

Musím se přiznat i k dalším hrozným činům. Telepaticky jsem ovládal tehdejšího ředitele jaroměřské nemocnice, že tento pro město dobrodinný ústav  nakonec zanikl v dluzích. Rovněž pomocí černé magie jsem se snažil jednomu pohřebnímu zpěváčkovi změnit jeho zpěv v krákání. Byl jsem však odhalen, nebojácný starosta pochopil moje rejdy a veřejným obnažením svého pozadí – viz. www.blesk.cz/clanek41760.htm - mi sdělil, že mohu jít do ….

Ano, jsem strašlivý padouch, kaji se a přiznávám. Věřím, že starosta a jeho nebojácní a pravdomluvní rekové odhalí další moje zločiny v některém ze svých dalších letáků nebo v Infoservisu. Jsem prostě obecní padouch, který se plíží nocí po Jaroměři, přestrojený za černého kocoura, a chce zakousnout třeba právě Vaši babičku.

Prosím Vás, přečtěte tento pohádkový horor svým dětem, kolegům a přátelům, ať jsou včas varováni a ať vědí, jak to dopadne s každým, kdo se pustí do politiky. Proste o spasení mé černé duše.

Děkuji. Váš obecní padouch Otto Salač.Otto Salač, 10. 10. 2006, Téma: Komunální volby


< zpět na seznam textů
Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL