Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

Pravidla diskusního fóra Jaroforum

Jaroforum nezastupuje ani nepředstavuje žádnou existující společnost nebo registrované sdružení, jedná se pouze o zájmový internetový server vytvořený jako technologický projekt firmy Direction.cz, která je provozovatelem tohoto fóra.

Provozovatel fóra v žádném případě neodpovídá za obsah uveřejněných článků (názorů), či příspěvků v diskusi. Zmiňované příspěvky a názory jsou stanovisky jejich autorů a stanovisko Jarofora se s nimi shodovat nemusí. Příspěvky neprochází jazykovou ani žádnou jinou úpravou. Za uveřejňované příspěvky odpovídají jejich autoři.

V rámci diskuse je zakázáno používání vulgárních výrazů a navádění k jakékoliv protizákonné činnosti. Ve fóru je zakázáno uvádět jakékoliv příspěvky komečního charakteru nebo reklamu.

Provozovatel fóra si vyhrazuje možnost vyřadit z diskuse nebo z názorů ty příspěvky, které by poškozovaly toto fórum, jeho provozovatele, byly v rozporu se zákony ČR a/nebo dobrými mravy a/nebo odporovaly těmto pravidlům.

Provozovatel tohoto fóra se zavazuje, že získané údaje od diskutujících (jména, přezdívky, e-maily, příspěvky, apod.) nepředá třetí osobě. Získané údaje mohou být použity pouze provozovatelem diskusního serveru Jaroforum.

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu serveru Jaroforum. Každý uživatel vstupuje na server Jaroforum a používá jej na vlastní riziko, provozovatel neodpovídá za jakékoliv škody, ať už přímé nebo nepřímé, vzniklé v souvislosti s užíváním tohoto serveru, ani za škody vzniklé z důvodu částečné či úplné nefunkčnosti serveru.

Změna pravidel je vyhrazena provozovateli. Uveřejněním svého názoru nebo příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s aktuálními pravidly fóra.

Kontakt na provozovatele Jarofora jaroforum@jaroforum.czTyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL