Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Věznice Josefov

osobačasvýrok
bla 10. 6. 2009 17:50:12
http://lenkajelinkova.blog.idnes.cz/c/88154/Nechat-se-urazet-a-okrast-obcanska-a-moralni-povinnost.html Zajímavé, něco to připomíná.
pavel 23. 4. 2009 10:54:56
tak jsem to našel v usnesení RM - nikdo nic nevyhrál - vítězný návrh získal 5.cenu tj. jeden tisic korun a stejně tak dopadli další tři - každý dostal po tisicovce. Alespoň něco za tu snahu. Jak je vidět - realizovatelnej nebyl asi ani jeden. No to jsme se daleko nedostali. Snad nám to tu v Josefově nespadne na hlavu.
pavel 23. 4. 2009 10:46:01
na josefovskou radnici jsem dorazil v 17.30 a už tam nikdo nebyl - tak jakpak to dopadlo - na jaroměřských stránkách nic není
Spike 20. 4. 2009 17:32:58
Jestli čtu správně, tak termín vyhlášení výsledků marketingové soutěže zůstává nezměněný, tj. 22. 4. Mění se jen to, že to nebude slavnostní vyhlášení na Josefovské radnici. (To 12.5. nemá znamenat 12. května, ale číslo bodu v zadávací dokumentaci...)
pavel 20. 4. 2009 15:01:49
neví někdo co je nového - vyhlášení soutěže bylo odloženo až na květen. Proč ?
paka 10. 3. 2009 16:36:49
?????????????????????????????????????
Pavel Mertlík 10. 3. 2009 08:01:44
Omluva čtenářeům, byl jsem nějak roztržitý. Stačí přečíst jen půlku.
Pavel Mertlík 10. 3. 2009 07:59:29
Ota Salač pokládá otázku - mělo město čtvercáky a nemocnice převzít nebo nechat státu? Po letech to nejspíše vychází nastejno. Jsme od Prahy daleko, Kutná Hora, Terezín - to jsou ještě zajímavé vzdálenosti pro ministerské plánovače. Ostatně z Terezína se jezdili v 90. letech obdivně dívat, jak opravujeme byty ve veliteláku. Totéž se mělo udělat i se čtvercáky - bytový komplex se sektorem pro služby, stát dotoval každý byt 320 tis. Kč. Jenže před pár lety město několikamilionovou státní dotaci (na městská kasárna) vrátilo, a tím si prakticky přístup k tomuto zdroji uzavřelo. Smutná je vzpomínka na promrhanou nabídku cca 80 mil. Kč evropských peněz určených pro Josefov. Jisté šance na alespoň dílčí pokrok tu byly, a nutno doufat, že se objeví jiné. Otto Salač říká - město nemělo čtvercáky a nemocici přebírat. Ale, jak by se zachoval stát? Jsme od Prahy daleko, Kutná Hora nebo Terezín - to jsou pro ministerské plánovače ještě zajímavé vzdálenosti. Ostatně z Terezína se jezdili v 90. letech obdivně dívat, jak opravujeme byty ve veliteláku. Totéž se mělo udělat i se čtvercáky - bytový komplex se sektorem služeb byl a je reálnou možností. Stát dotoval každý byt 320 tisc. Kč. Jenže před pár léty město několikamilionovou státní dotaci (na městská kasárna) vrátilo, a tím si prakticky přístup k tomuto zdroji uzavřelo. Smutná je vzpomínka na promrhanou nabídku 80 mil. Kč evropských peněz určených pro Josefov. Takže šance na alespoň dílčí pokrok tu byly - nutno věřit, že přijdou ještě další.
Korelli 3. 3. 2009 21:31:15
Otíku vykašli se na to.Vzpomeň si,jak jsme Tě sbírali před lety u školní zahrady.....Ber,že hlavní je zdravíííí
Otto Salač 27. 2. 2009 17:56:48
To Pavel: souhlasím s Vámi, ale na hrubé napadání a zesměšňování ze strany některých lidí platí pravidlo "na hrubý pytel, hrubá záplata". To ovšem neplatí pro Vás.
pavel 27. 2. 2009 11:18:22
ten kdo nemá pravdu nemusí být pokaždé blb pane Salač. Bohužel s tou věznicí asi budete mít pravdu - asi to bude jenom kvůli té soutěži.
Otto Salač 27. 2. 2009 07:26:42
To Martin: Uvidíme, čas brzo ukáže kdo má pravdu a kdo je blb. Pokud nejste ustrašený Klepsův poskok, tak se podepište celým jménem.
Martin 26. 2. 2009 18:42:33
Dobrý den, jsem na tomto fóru po dlouhé době a upřímně ubdivuji každého, kdo má nervy na nekonečené debaty s panem Salačem, jeho nekonečné sebeobhajování a podkopávání jakéhokoliv projektu, nebo nového nápadu. Pokud něco kritizuji, tak mám svoji alternativní vizi, nějaké řešení a jenom nekritizuji.Je jen politováníhodné, že v jeho případě chybí jakákoliv sebereflexe. Ani to, že mu zde v deseti příspěvcích osm lidí naznačí, že na jeho retoriku není nikdo zvědavej, pokračuje. Na úřadě jste seděl dost dlouho na to, aby jste ukázal, že jste schopný, inteligentní a pracovitý člověk a seděl dnes na židli starosty vy.Ale čas (bohudík) ukázal...
pavel 20. 2. 2009 10:31:05
Je to pravda, pane Salač nepoužívejte retoriku pana Rátha. Každého tím jenom naštvete. Ti lidé, zde na foru mají jenom zájem o věc a nepotřebují se s někým hádat a být okřikováni. Jestli to dopadne nebo ne to uvidíme. Každopádně je to zatím nejlepší nápad co Josefovem. Tak nám nechte trochu naděje.
Otto Salač 20. 2. 2009 09:56:19
To . : za prvé jsem nikdy pro převzetí těchto objektů nehlasoval a každý můj argument proti převzetí byl chápán jako útok proti josefovákům, což není pravda. Mnohokráte jsem se snažil pro oba objekty nalézt využítí lobováním na všech možných úrovních. Pokaždé, když si někdo ty objekty prohlédl, tak utekl. Já osobně bych josefovákům, ale i celému městu přál, aby se ta věznice v bývalé nemocnici a čtvercákách stavěla. Chápu i nadšení pro tento projekt, ale současné zákony a předpisy stanoví podmínky, které jsou zde asi nesplnitelné. Osobně bych očekával, že všichni budou tlačit na vedení města, aby urychlilo získání odborného stanoviska od Ministerstva spravedlnosti. DOUFÁM, ŽE KOMISE, KTERÁ BUDE VYBÍRAT TŘI NEJLEPŠÍ PROJEKTY VYHLÁŠENÉ MARKETINGOVÉ SOUTĚŽE KONCEPCE ROZVOJE JOSEFOVA, BUDE PŘEDLOŽENÉ PROJEKTY HODNOTIT PŘEDEVŠÍM Z POHLEDU JEJICH RALIZOVATELNOSTI. Nikoliv z pohledu sci-fi, zbožných a neralizovatelných záměrů, které nemají cenu ani popsaného papíru. Myslím si, že by teď pro využití těchto objektů mohl hodně udělat pan Polák a pan Vrabec, když jsou členy vládnoucího levicového souručenství jak ve městě, tak v kraji.
starší >
strana 1 z 4


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL