Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Šlápnu sem, šlápnu tam, bobek kam se podívám!! Se zaměřením na psy, jejich majitele a ostatní.

osobačasvýrok
Johan 25. 3. 2002 23:41:19
Podělím se s vámi o to, co jsem asi před rokem skutečně viděl v našem městě. Potkal jsem jednu místní rádoby dámu s jejím čtyřnohým miláčkem, na kterého "to přišlo"... Když byl hotov, panička vytáhla z kabelky ubrousek, sklonila se k psíkovi a já jí v duchu děkoval, že to nadělení nezůstane na chodníku. Ale ouha - paní utřela psí prdelku, odhodila papír na zem a pokračovala v procházce...
Jan Paďour 15. 3. 2002 01:00:57
Já bydlím v centru Jaroměře a do parku chodím sveho labradora venčit 2x za den. Po svém miláčkovi si vždy bez potíží uklidím ,ale to hovínko si musím kolikrát odnést pěkný kus cesty než se ho zbavím . Tachnické služby totiž na podzim posbíraly všechny odpedkové koše , zřejmě kvůli opravě a koše na psí exkrementy jsou v parku pouze dva. Samozřejmě to neomlouvá ty kteří si po svém pejskovi neuklidí ,ale každý se s TÍM domů tahat asi nebude . Já bych uvítal nejenom více košů ,ale i městského strážníka který by občas mohl projít parkem v reních hodinách , tedy v době kdy je v parku pejskařů nejvíce , ona už by se tam nějaká ta kačka na pokutách vybrala.
geronimo 12. 3. 2002 15:02:45
Jo,je to všechno v lidech.Jak se kdo stará o svého psa takovým je člověkem.Já raději žádného nemám.Paní Eva zřejmě bude muset chodit venčit psa do Jaroměře.A přitom stačí tak málo.Ach jo.
Eva Škodová 9. 3. 2002 21:29:37
Mám jak malé dítě, tak i pejska. Mě samotné velmi vadí, že si lidé pořídí psa a neuvědomují si, nebo si spíš nechtějí uvědomít, že za něj přebírají odpovědnost, a to ve všech směrech.Můžu v klidu říct, že po našem psovi uklízím, i když na mě někteří lidé koukají jak na blázna.Přečetla jsem si článek ve zpravodaji a zaujal mě fakt, že jsou v Jaroměři odpadkové koše určené přímo na psí exkrementy. Co já bych za ně v Josefově dala. Víte jak je nepříjemné vést za ruku malé dítě, v druhé ruce mít vodítko, na kterém vedete psa a ještě nést sáček s psímy výkaly a nemět ho kam vyhodit? Také mi vadí , že každý den vidím ty samé volně pobíhající psi, kteří nejen že vykonávají svou potřebu, kde se jim to zrona líbí, ale také nemají ani známku a nejhorší na tom je, že někteří zřejmě v životě neviděli zvěrolékaře a o očkování ani nemluvím.
Radek Pokorný 5. 3. 2002 22:52:09
Je škoda, že se tu nediskutuje.Mám rád všechna zvířata co chodí, plavou,létají,skáčou, nebo se plazí, ale nemám rád lidičky co si je pořídí, ale po vykonání potřeby svého miláčka dělají mrtvého brouka.Je pravda, že majitelé psů hradí městu daně, ale tolik lidí co by po takovém množství psů denně uklidilo by nikdo z těchto poplatků nezaplatil.
strana 1 z 1


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL