Diskuse
  Vaše názory
  Ankety
  Pravidla fóra
  Odkazy

RSS FeedDiskuse

Kruhový objezd u zahradnictví a kruhové objezdy v Jaroměři vůbec.

osobačasvýrok
Fantomas 25. 11. 2004 16:28:52
Já jen nechápu,že když je v obci 50km,tak je někdo schopnej přelítnout s kamionem kruháč!!!! Kdyby tam v tu dobu někdo přecházel silnici tak nevím,nevím............
kikina 25. 11. 2004 08:50:33
pro Fantomase:však taky schválili bodovací systém....ale závažné přestupky by měli trestat hned odebráním řidičáku..jinak to v téhle republice nejde.Mnoho lidí se čertí,ale jak říkala moje babička.......na hrubý pytel hrubá záplata
Fantomas 23. 11. 2004 18:19:22
Co jsme si tam zvolili,to tam máme,je vidět ,že tam seděj lidi na svých místech!!!! A ještě ke kruháči u Vecků:Zajímalo by mě,jak ten řidič kamionu dopadl.protože za tohle ,by měl přijít o papíry a do smrti si nezašoférovat!!!
Ilona Kubková 23. 11. 2004 13:37:59
Děkuji p. Petru Ježkovi za trefnou odpověď, protože je to skutečně tak, jak říká. Investorem kruhových objezdů v Jaroměři (kromě toho na Špici) je stát, resp.kraj. V královéhradeckém kraji v průběhu roku probíhala výstavba několika kruhových objezdů, byly na tento účel schváleny určité fin. prostředky. Protože by se do konce roku skutečně nevyčerpaly, na výstavbu kompletního nového objezdu kdekoli v kraji již nejsou kapacity a pravděpodobně nejsou ani projekčně připraveny, tak došlo opět na Jaroměř a konečně bude provizorní "kruháč" zpevněn. Po tom jsme volali (občané Jaroměře i zastupitelé) již delší dobu. Bohužel, kvůli ročnímu období nebude stavba dokončena zcela letos, ale bude pokračovat na jaře. Faktem proto zůstává, že je lepší než o peníze přijít, tak je přijmout, i když ta "cena", za jakou je leckdy přijímáme, je poměrně dost vysoká. Dokud se v našem státě se státními penězi nenaučíme zacházet jako s vlastními, bude to tak vypadat i do budoucna. Je s podivem, že v naší státní kase ještě vůbec na něco peněz zbývá.
Petr Ježek 23. 11. 2004 00:56:13
Pokud ses ToMe setkal někdy s tím, jak to chodí ve státní sféře, tak by ses vůbec nedivil. Celý rok totiž nejsou na nic kloudného peníze a pak najednou na konci roku přijde dopis od našich "vládců", že nám 25. listopadu posílají prostředky třeba na kruhový objezd (a nejen na ten) a že je nutno je proinvestovat do konce roku. Pokud se neproinvestují musí se vrátit zpět. Takže tyto zvěrstva na konci roku se dějí ve všech státem financovaných institucích. Než o peníze přijít je samozřejmě lepší je proinvestovat stůj co stůj, protože příští rok by nemuseli přijít vůbec. To je hold kocourkov a plýtvání peněz v našem státě.
ToM 22. 11. 2004 21:27:27
Další postřeh - během dneška začali rozebírat dočasný kruhový objezd u Plusu. Jedna věc mě zaráží: který bl.... vymyslel začít rozebírat a stavět na pevno kruhový objezd teď na konci listopadu! Zase nějaká hlava pomazaná. Jen tak dál páni konšelé.
Čert 22. 11. 2004 18:14:11
Jo,ale těma hráběma by měl dostat přes záda. Ať mně nikdo neříká, že při 30Km/h., která je tam předepsaná, přehlédne někdo kruhák.Ani to nevypadá, že by chtěl brzdit a málem to přehups, co?Takže když se takový hovado řítí do města, je jedno jestli tam je kruhách nebo semafor- prostě on jede.
ToM 22. 11. 2004 00:34:32
Koukám koukám a co nevidím, v pátek ráno někdo profičel skrze nový krásný kruhový objezd u Vec. zahradnictví. Doufám, že se nikomu nic nestalo a dotyčný si alespoň poškodil nákl. automobil, kterým to způsobil. Co takhle kdyby dostal hrabičky a šel si to tam posobě urovnat?
Fantomas 18. 11. 2004 18:19:26
Pro Míru: Dobře ,tak se zeptáme vedení radnice,zda by udělalo anketu o tom,jak jsou občané města spokojeni s kruháčema.Protože si myslím ,že není objektivní,aby tento problém řešilo nás 5-8lidí,kteří sem chodí!!!!
Míra 18. 11. 2004 10:09:01
pro Fantomase a ostatní.... Vůbec jsi nepochopil, že nejsem proti kruháčům obecně, samozřejmě zdraví a bezpečí zejména dětí je na prvním místě (denně mi chodí přes Špici do školy), ale to je věc přechodů a ukázněných a ohleduplných řidičů, a to žádný kruháč nevyřeší. Blbec zůstane blbcem at je na kruháči, nebo jinde.... Jde mi o princip a způsob jak se budují. Opakuju, že nejdřív má být obchvat městea, a pak tohle, viz Česká Skalice. A na Špici, měl být od HK samostatný odbočovací pruh před Mounfildem na Josefov, a od města odbočovací pruh na Dvůr, je tam prostoru dost... a určitě by se provoz urychlil..... A kruháč nemusí mít nutně tvar pravidelného kruhu.... To kvůli průjezdu kamionů ... co ty tam zničejí gum... atd atd A ještě jeden problém : naše debata na tom nic nezmění, ta měla být před budováním objezdů, ale na to naši páni radní zapoměli.... Na názor se ptají až když to nejde předělat......... A my máme pocit, že náš názor je důležitý. Po funuse není k ničemu.
milan 17. 11. 2004 20:30:00
u zahradnictvi asi bude bouraček víc, protože ve směru od Náchoda je docela ostrá zatáčka a ti co jezdí v noci přes město okolo devadesátky s ní budou mít docela práci.
Petr Ježek 17. 11. 2004 20:29:41
Ještě když si to po sobě čtu, tak tím " Souhlasím s těmi přechody" jsem mínil, že souhlasím s názorem, že nejsou vhodně umístěny.
Petr Ježek 17. 11. 2004 20:28:28
Souhlasím s těmi přechody. Jinak ale obecně s kruhovými objezdy souhlasím. Pokud se na něm stane bouračka, tak je to jen vetšinou prohnuty nějaký plech, uražený nárazník, ale ne nic vážnějšího. Že na nich lidé neumějí jezdit je pravda taky, ale to není důvod proč bych měl být proti jejich budování.
kikina 16. 11. 2004 18:17:08
a dneska byla asi bouračka na kruháku u zahradnictví.....je tam sotva pár dnů
Roman Bauer 16. 11. 2004 12:29:08
je mi 40 a vic, a s kruhovymi objezdy v te podobe, jak jsou budovány nyní, nesouhlasím. Vzhledem k tomu, že opravdu hodně jezdím, vím, že čeští řidiči neumějí na těchto objezdech jezdit - to za a), a za b) v té podobě, jak je známe, tzn. že bezprostředně po vyjetí je přechod pro chodce, je považuji za velmi nebezpečné. Chodec na přechodu, řidič mu dá přednost a má auto v zádech - to v lepším případě. V horším nedá přednost, a má chodce pod koly nebo na kapotě. A o tom, že nebude jediná vážnější bouračka bych si též dovolil polemizovat. Myslím, že už jich bylo dost. Jsem pro kruhové objezdy, ale nesouhlasím s přechody pro chodce v jejich hranici. Howgh.
starší >
strana 1 z 2


Tyto stránky navrhla a vyrobila firma Direct webstudio
OL